Przepustowość sieci Internet & Clinic
#1

Czy mogę wiedzieć, które jeden byłby wy polecacie? Będzie coraz albo jeden na wystawie IT. Może doradzić ? Dzięki
Reply
#2

Idź do D-Link DIR- 895L .. Oni sprzedają na $ 399 tylko co to pokazać .. Najtańszy AC5300 na rynku !
Reply
#3

ChrisTang napisał: Czy mogę wiedzieć, które jeden byłby wy polecacie? Będzie coraz albo jeden na wystawie IT. Może doradzić? Dzięki Myślę, że zależy od Twoich potrzeb. Asus AC5300 jest bogate w funkcje, ale może warto pomyśleć o tym, czy te funkcje są co trzeba. Nie zapomnij płacisz wyższą cenę w zależności od ich okazywać ulotki ... Myślę, że to $ 449 z parą bilety do kina. Ale jest bogato, powinna ona być warta, aby ją, jeśli będzie wykorzystanie wszystkich funkcji. D-Link AC5300 właśnie wylądował w Singapurze, nie ma jeszcze żadnej opinii ale widocznie dostał Wybór Redaktora z Hong Kongu PCM. Pokazuje on na $ 399 ... więc cenowo mi cos D-Link jest bardziej atrakcyjna. Czerwona perspektywa wygląda lepiej. Oba są góra 2 marki w Singapurze, można zaufać, na pewno. Naprawdę szczęśliwy, że obie marki robią lepszych produktów dla konsumentów. Czy naprawdę potrzebujemy takiego routera high-end? W każdym razie funkcja MU-MIMO mogą być testowane tylko wtedy, gdy masz klientów MU-MIMO la ... ale ta funkcja jest przyszłościowe. Mój dom działa na 1Gbps, ale tylko mój syn gra w gry online, więc ja po prostu zejść do sprawdzenia zarówno out a także ich modele AC3100 / AC3150.
Reply
#4

ChrisTang napisał: Czy mogę wiedzieć, które jeden byłby wy polecacie? Będzie coraz albo jeden na wystawie IT. Może doradzić ? Dzięki 1 głos na D- Link. Kupiony ich DIR- 890L kilka koncertów z powrotem . Jak na razie dobrze. moi przyjaciele , jak jej stylista wygląd
Reply
#5

Właściwie oba ale jego za i przeciw . ASUS jest bogate w funkcje , ale niedawno wsiedli do poważnych problemów bezpieczeństwa i podlega badaniu przez 20 lat w Stanach Zjednoczonych https://www.yahoo.com/tech/asus-sett...003611855.html D -Link , nie tak dysponuje bogatym , ale piękny czerwony perspektywy i dobre ceny w porównaniu do ASUS Więc jeśli jesteś wysoki użytkownik tech niż korzystać z wielu funkcji , niż udać się do Asus indziej myślę, D-Link może być dobry zakład. Jeśli nie, można spojrzeć na dolnej modelu i zaoszczędzić pieniądze
Reply
#6

ChrisTang napisał: Czy mogę wiedzieć, które jeden byłby wy polecacie? Będzie coraz albo jeden na wystawie IT. Może doradzić ? Dzięki Ok , oto moje zdanie na temat tych 2 produktów opartych na tym, co czytałem do tej pory, moja osobista opinia i ich okazywać cenowa : Cechy: Asus : + 1 D- Link: 0 Cena: Asus : 0 D -Link : +1 wygląda : Asus : 0 D -Link : +1 Wydajność: Asus : +1 D -Link : +1 Przydatność do użycia wszystkich firm telekomunikacyjnych Asus : +1 D- Link: 0 (Nie wiadomością czy AC5300 Wsparcie VLAN)
Reply
#7

D- Link ma VLAN, więc Singtel użytkownik nie może używać ? Chcesz kupić już jednak bardzo ładne sale osoba powiedziała mi Singtel nie można używać !
Reply
#8

Wysłane z Samsung SM- N9005 za pomocą GAGT
Reply
#9

ChrisTang napisał: D- Link ma VLAN, więc Singtel użytkownik nie może używać ? Chcesz kupić już jednak bardzo ładne sale osoba powiedziała mi Singtel nie można używać ! Mają migać DD-WRT , jeśli chcesz VLAN Wysłane z telefonu jednego z uczniów , który jest bardzo chętnie korzystali GAGT
Reply
#10

Ah- Pin -Kor napisał: Mają migać DD-WRT , jeśli chcesz VLAN Wysłane z telefonu jednego z uczniów , który jest bardzo chętnie korzystali GAGT Thx za radą .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)