Proszę mi pomóc ( budżet: $ 800)
#1

Moja obecna specyfikacja jest następująca.   Wyżywienie: P8B75 -M LX Rev X.0x ASUSTeK COMPUTER INC . Numer seryjny : 130106723602144 WDC WD1002FAEX - 00Z3A0 [ Dysk twardy ] NVIDIA GeForce GTX 650 [Pokaż Adapter ] Procesor: 3,00 GHz Intel Core i5-2320 Podwozie z CoolerMaster   Jeśli chcę , aby otrzymać nowy wd 4TB HDD , płyta główna, procesor i7 i karty graficznej   Zastosowanie: programowanie, połączenie zabaw obowiązku, Overwatch , etc.     Jakie są zalecenia ? Dzięki!
Reply
#2

Właściwie myślę, że po prostu się GPU i dostać SSD jest wystarczająca ragingknight napisał: Moja obecna specyfikacja jest następująca. Wyżywienie: P8B75 -M LX Rev X.0x ASUSTeK COMPUTER INC . Numer seryjny : 130106723602144 WDC WD1002FAEX - 00Z3A0 [ Dysk twardy ] NVIDIA GeForce GTX 650 [Pokaż Adapter ] Procesor: 3,00 GHz Intel Core i5-2320 Podwozie z CoolerMaster Jeśli chcę , aby otrzymać nowy wd 4TB HDD , płyta główna, procesor i7 i karty graficznej Zastosowanie: programowanie, połączenie zabaw obowiązku, Overwatch , etc. Jakie są zalecenia ? Dzięki!
Reply
#3

Joshua ho napisał : Właściwie myślę, że po prostu się GPU i dostać SSD jest to wystarczające . jaka jest aktualna RAM ?
Reply
#4

Cześć cześć cześć! U są z powrotem ! Wysłałem U A Premier o płynnej pętli chłodzącej , czy u jej otrzymania ? joshuaho napisał: Właściwie myślę, że po prostu się GPU i dostać SSD jest wystarczająca
Reply
#5

Yo Jie Jie . Niestety było za granicą. Odpowiedział na Twój południu już ! Holee17 napisał: Cześć cześć cześć! U są z powrotem ! Wysłałem U A Premier o płynnej pętli chłodzącej , czy u jej otrzymania ?
Reply
#6

MianBaoFren napisał: to. jaka jest aktualna RAM ? Kopalnia jest 8GB Wysyłane z Asus ASUS_Z010D użyciu GAGT
Reply
#7

jakiego rodzaju programowania są u robi ? wielokrotne VM ? równoległe symulacje ? jeśli nie, to myślę, że u może trzymać się tego procesora. Jednym z powodów dun że u SHLD kupić nowy procesor jest z powodu jak stary gen CPU jest . ale tak daleko , jak to jest , że trzyma się pc dla u ? rozważyć inwestowanie w SSD , aby przyspieszyć czas ładowania pc .
Reply
#8

MianBaoFren napisał: jakiego rodzaju programowania są u robi ? wielokrotne VM ? równoległe symulacje ? jeśli nie, to myślę, że u może trzymać się tego procesora. Jednym z powodów dun że u SHLD kupić nowy procesor jest z powodu jak stary gen CPU jest . ale tak daleko , jak to jest , że trzyma się pc dla u ? rozważyć inwestowanie w SSD , aby przyspieszyć czas ładowania pc . Cóż, pc trzyma się dobrze dla mnie , ale mój hdd zepsute . Ja nie rozumiem co masz na myśli I nie powinno kupić nowy procesor , ponieważ mój gen CPU jest stary. Czy możesz powiedzieć coś więcej , proszę? Dziękuję Ci! Wysyłane z Asus ASUS_Z010D użyciu GAGT
Reply
#9

ragingknight napisał: Cóż, pc trzyma się dobrze dla mnie , ale mój hdd zepsute . Ja nie rozumiem co masz na myśli I nie powinno kupić nowy procesor , ponieważ mój gen CPU jest stary. Czy możesz powiedzieć coś więcej , proszę? Dziękuję Ci! Wysyłane z Asus ASUS_Z010D użyciu GAGT dobrze rzeczy psują . u może dostać nowy procesor oparty na tym gen ale jak długo u , że będzie to istotne? rzeczy takie jak SSD , HDD GPU mogą być ponownie wykorzystane , ale CPU jest oparty na tym, co gniazdo jest włączony. Dlatego ja osobiście nie polecam u, aby go otrzymać. jeśli u nalegać , rozważyć uzyskanie jednego drugiej ręki . dun wydawać zbyt dużo na nim. Także, ja sobie sprawę, że mobo korzysta PCIe 2.0 . Nic w tym złego , ale nowe procesory graficzne teraz wykorzystać do 3,0. przyrost wydajności nie jest dokładnie duże od 2,0 do 3,0 , ale jestem pewien, że u chcą , aby móc dopasować się , że w przyszłości ba .
Reply
#10

U może rozważyć wyjście do bieżących aktualizacji, osiedlić GPU oraz SSD , gdy CPU / mobo abdykuje , a następnie dokonać aktualizacji dla CPU mobo i pamięci RAM. Pozwoliłoby u pozostać jako aktualne , jak to możliwe , nie wydając bombę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)