Rozczarowani Myrepublic
#1

Wiem, że sponsorowany przez myrepublic przynajmniej moderator przeczyta i niech ludzie wiedzą ze strefy sprzętowej.   Przede wszystkim, byłem tak podekscytowany, aby przejść do Myrepublic a nawet będzie musiał zapłacić za wcześniejsze zakończenie dla mojej służby włókna M1. Po zarejestrowaniu się i odbieranie e-maili i potwierdzenia telefonicznego od daty instalacji, wziąłem pół dnia urlopu dla 2 wyznaczonym terminie, który został ustawiony przez Myrepublic.   Dziś, 21 czerwca, miałem spotkanie z okna czasowego 11am - 1pm. Widocznie wziąłem zostawić i czekał na nich w domu. Do około 12:30, postanowiłem zadzwonić Myrepublic i była obsługa przez funkcjonariusza o nazwie Ben. Kazał mi czekać, podczas gdy on próbuje skontaktować OpenNet. Po godzinę później co było około 1:30 pm, powiedział mi, że "z powodu złych warunków pogodowych, zespół nie może przyjść do mnie."   W szacunkiem, złej pogody? W porządku ! Jest Okie ale dlaczego klient musi podać Myrepublic rozmowy w pierwszej kolejności? Co trochę obsługa klienta jest to?   Mając to na uwadze, postanowiłem ma subskrybować Myrepublic i zgodnie z Benem, będę ładowanie z opłat karnych które nawet nie mają jeszcze żadnej usługi.   Zarejestrowałem się z Myrepublic i muszę ponosić taką kiepską umowę lvl usług? Co o 1/2 pozostawić że wziąłem? który przypuszczać, aby mi oddać?   Takie rozczarowanie.
Reply
#2

Można zrozumieć, że swoją frustrację ... Mam podpisany z MyRepublic w tym miesiącu to pokazać i moja instalacja została zaplanowana na 28-6 . W tym tygodniu otrzymał SMS mówiąc instalacja może się opóźnić ze względu na mgłę dalej ... argh !!! Dlaczego mgiełka wpłynęłoby działania instalacji przy czym to miało być przeprowadzenie w moim domu?
Reply
#3

Że głównym problem jest z OpenNet ................
Reply
#4

Twój urlop ma urlopów płatnych lub z 14 dni urlopu wypoczynkowego ???
Reply
#5

Aiya twój jest związane z zamglenie. Zrozumiałe i ważne . U SHD spróbować Starhub . Daj czas instalacji i datę. Nigdy nie odwracaj się . Połącz się następnie kazano ma takiego terminu. Wtedy nawet powiedziano wyłączona obsługa klienta , że data napisana była tylko próba . Nie potwierdzono jeden. Ostateczny bzdura .
Reply
#6

Hi varien , To niefortunne , że timing instalacja do OpenNet TP został złapany przez mgłę , tego samego dnia, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu instalacje TP przez pewien okres czasu . OpenNet zapewnił nas, że pójdą w górę ze swoimi obawami i ponownie umówić się z tobą dogodnej daty i godziny , aby zakończyć instalację. Proszę dać mi znać , czy są jakieś inne pytania , a jeśli jest coś jeszcze mogę zrobić dla ciebie. Dziękuję Ci. śruby
Reply
#7

Trzeba spróbować wszystkich M1 .. I zwróciły pierwszą wizytę do mojej instalacji ... i zadzwoniłem trzy razy, aby umieścić w swoim wniosku. Następnie w tym dniu - Wcześnie rano zadzwonię i kpkb .. wciąż SMS z nich jest 12-1pm instalacji . został przegotowania - i krzyczeć na menedżera M1 na telefon . bo wykonawcy nie otrzymują zawiadomienie w ogóle - pokazał mi listę. więc menedżer powiedzieć - ze względu na to wszystko - dam ci jeden miesiąc abonamentu bezpłatny dostęp do Internetu ! to jest obsługa klienta btw mam je również odstąpić od moich opłat instalacyjnych ..
Reply
#8

idone2u napisał: Trzeba spróbować wszystkich M1 .. I zwróciły pierwszą wizytę do mojej instalacji ... i zadzwoniłem trzy razy, aby umieścić w swoim wniosku. Następnie w tym dniu - Wcześnie rano zadzwonię i kpkb .. wciąż SMS z nich jest 12-1pm instalacji . został przegotowania - i krzyczeć na menedżera M1 na telefon . bo wykonawcy nie otrzymują zawiadomienie w ogóle - pokazał mi listę. więc menedżer powiedzieć - ze względu na to wszystko - dam ci jeden miesiąc abonamentu bezpłatny dostęp do Internetu ! to jest obsługa klienta btw mam je również odstąpić od moich opłat instalacyjnych .. Czy nam powiedzieć, czy oni naprawdę zrzec go .. czasem wystarczy tylko mówić , może dać to i tamto . Ale gdy otrzymasz rachunek , nie są one uchylone , a kiedy oddzwonić, inna osoba podnieść i SAE mogę zrzec się , czy nie znajdują się w systemie ... zdarzyło mi się wcześniej z SingTel .
Reply
#9

Cieszę się, że nigdy nie podjął usługi MYRP choć uważa się za niskie dla ich promo . Wziąłem się VQ zamiast i instalator zszedł ostatni tydzień piątek pomimo podwyżki jakości PSI . Kciuk w górę dla VQ za ich usługi. Nie tanie, obsługa jest dobra i nie jest dobra obsługa jest tani.
Reply
#10

Zgoda! Kciuk w górę do służby VQ , przynosili do przodu moją datę instalacji i przyszedł jak obiecał podczas wędrówki PSI w piątek. Mimo, że nie był idealny , niektóre czkawka tu i tam. Ale nadal się cieszyć moją błonnika.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)