MyRepublic prędkości
#1

Hi guys , właśnie podpisał się 150 Mbps ( PureHD ) z MyRepublic . Używam routera ASUS RT- AC66U .   Po połączeniu przewodowym , otrzymuję różne prędkości podczas badania z speedtest . Jeśli wybiorę Singnet lub Tenet , otrzymuję ten ( zrobione na 8:30 pm ) :     Jeżeli po prostu kliknij przycisk Test bez wybrania którejkolwiek z tych dwóch , mam znacznie mniejszą prędkość:     Powiedziano mi przez MyRepublic że jest to normalna prędkość . Wszyscy inni użytkownicy mogą dzielić się swoimi MyRepublic prędkości ?   Dzięki za poradę .
Reply
#2

Cześć. Nie przyjmują do wiadomości , że jeden z serwerem ma maksymalną prędkość 100 Mbps . Jako taki , test inna prędkość udzieli Państwu wysokiej wyniku prędkości podczas gdy określony serwer tylko udzielić Ci maksymalnie 70-80 jako maksymalna mogą one dostarczyć to 100Mbps . Nie używać testów prawdziwą światową lub użyj Singtel najszybsza itp = ) .
Reply
#3

SGIX Viewqwest SGIX jest śmieci . should't nawet istnieje .
Reply
#4

Singtel Plan HD PURE .
Reply
#5

nivleK1985 napisał: Cześć. Nie przyjmują do wiadomości , że jeden z serwerem ma maksymalną prędkość 100 Mbps . Jako taki , test inna prędkość udzieli Państwu wysokiej wyniku prędkości podczas gdy określony serwer tylko udzielić Ci maksymalnie 70-80 jako maksymalna mogą one dostarczyć to 100Mbps . Nie używać testów prawdziwą światową lub użyj Singtel najszybsza itp = ) . Magickiller9 napisał: SGIX Viewqwest SGIX jest śmieci . should't nawet istnieje . Nie prawda. Przetestowałem wszystkie 5 serwerów SG a wszystko spowodowało ponad 150Mbs łatwo. Ale nie jestem MR użytkownika tak może to być problem MR ?
Reply
#6

chocoblitz napisał: Nie prawda. Przetestowałem wszystkie 5 serwerów SG a wszystko spowodowało ponad 150Mbs łatwo. Ale nie jestem MR użytkownika tak może to być problem MR ? Który dostawca używasz? Jeśli to prawda , to jest straszne. MyRepublic zawsze utrzymywał , że ich prędkość jest lepiej niż w dużym 3.
Reply
#7

keithlim napisał: Który dostawca używasz? Jeśli to prawda , to jest straszne. MyRepublic zawsze utrzymywał , że ich prędkość jest lepiej niż w dużym 3. VQ . Ale mój zamiar nie jest do porównania lub bash MR. Jestem tylko ciekaw , dlaczego nivleK1985 mówi, że jest 100Mbs gardłem dla jednego z serwerów , kiedy moje wyniki SpeedTest wykazały inaczej ? Telin SGIX Może twoja najlepsza odpowiedź będzie poprosić użytkowników z różnymi dostawcami , aby pokazać wyniki SGIX / Telin speedtest .
Reply
#8

chocoblitz napisał: VQ . Ale mój zamiar nie jest do porównania lub bash MR. Jestem tylko ciekaw , dlaczego nivleK1985 mówi, że jest 100Mbs gardłem dla jednego z serwerów , kiedy moje wyniki SpeedTest wykazały inaczej ? Może twoja najlepsza odpowiedź będzie poprosić użytkowników z różnymi dostawcami , aby pokazać wyniki SGIX / Telin speedtest . Hi chocoblitz i keithlim , Dzięki za pytania. Na pytanie dlaczego nie byłby w stanie osiągnąć więcej niż 100Mbps oprócz serwerów Telin / SingTel testowych / VQ , New Media Express SGIX są ograniczone ~ 100Mbps tak naprawdę nie ma rzeczywistego zawartość SGIX uzasadnić zaglądanie w SGIX w tym czasie , Większość treści są przechowywane w obrębie zewnętrznej części kraju , a nawet dla lokalnych stron (na przykład z CNA fora lub HWZ ) mamy alternatywnych źródeł peering z Equinix aby zapewnić prędkość pozostaje dobre. Zapraszam do podniesienia żadnych więcej problemów mogą mieć. Dzięki. Moje wyniki prędkości: Telin ViewQwest [ Zauważ, że te speedtests wzięto natomiast torrenting i siew ] . śruby
Reply
#9

Ja po prostu użyć speedtest.singnet.com.sg .... czeka włamać globalną - Speedtest na techsupport.singnet.com.sg (można użyć VPN Singnet ... uruchomić app..get testu ( wyłączenie VPN , a następnie uruchomić w pełni ... Będę wypróbować metodę jeden z tych dni .... jak to jest dość wiarygodne niż serwery SpeedTest ....
Reply
#10

Boltersdriveer napisał: Hi chocoblitz i keithlim , Dzięki za pytania. Na pytanie dlaczego nie byłby w stanie osiągnąć więcej niż 100Mbps oprócz serwerów Telin / SingTel testowych / VQ , New Media Express SGIX są ograniczone ~ 100Mbps tak naprawdę nie ma rzeczywistego zawartość SGIX uzasadnić zaglądanie w SGIX w tym czasie , Większość treści są przechowywane w obrębie zewnętrznej części kraju , a nawet dla lokalnych stron (na przykład z CNA fora lub HWZ ) mamy alternatywnych źródeł peering z Equinix aby zapewnić prędkość pozostaje dobre. Zapraszam do podniesienia żadnych więcej problemów mogą mieć. Dzięki. Moje wyniki prędkości: Telin ViewQwest [ Zauważ, że te speedtests wzięto natomiast torrenting i siew ] . śruby Dzięki za odpowiedzi , śruby . Jednak jestem ciekaw drugim komentarzu powyżej , że bez względu na to , co związek wybrał , udało mu się trafić 150 Mbps . Jeśli tak jest , nie oznacza to, MyRepublic jest posiadające gorszą wydajność ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)