Having gaming trouble .........
#1

Cześć, mam problemy z grami. Kiedyś mogłem grać wszystko dobrze, mogłem grać między innymi w GTA 4, GTA SA i Fallout: New Vegas. Skoro jednak mam Skype'a, nie mogę. Próbowałem kiedyś pograć w Fallout: New Vegas podczas rozmowy z przyjacielem. Doszedłem do menu, a gra się załadowała, ale potem wróciła do mojego pulpitu. Ponownie kliknąłem ikonę, a gra pojawiła się tylko na ułamek sekundy, zanim znowu zminimalizowałem. Wydaje się, że są to tylko duże gry, Minecraft i Terraria działają dobrze, ale kiedy wypróbowałem Grand Theft Auto, zrobiłem to samo. Po prostu pobieram dziś Team Fortress 2 i trafiam do menu, ale kiedy poszedłem do samouczka, zrobiłem to. Nie mam pojęcia, co się dzieje. Skasowałem nawet Skype'a i wszystkie jego pliki razem z Hypercam i Bandicam, ale to nie rozwiązało problemu. Proszę o pomoc, HondaRider
Reply
#2

opublikowanie specyfikacji pomoże ...
Reply
#3

HEXiT powiedział: opublikowanie specyfikacji pomoże ... Przepraszam, nie sądziłem, że będziesz ich potrzebować. Mam Toshiba Satellite C650 z 4 GB RAM, Intel ® Core ™ i3-2310M CPU @ 2,10 GHz, to prawie wszystko co wiem, wszystko jest na stanie, ale nic nie zrobiłem.
Reply
#4

laptop? może być tymczasowo przyczyną powstawania kurzu ... uzyskać realtemp
Reply
#5

HEXiT powiedział: laptop? Prawdopodobnie będą to tymczasowe przyczyny spowodowane gromadzeniem się kurzu ... pobierz realtemp / hwmonitor i gpu-z i uruchom je, gdy masz uruchomioną grę. kiedy zaczniesz tracić czas, wyjdź z gry i spójrz na wykresy temperatury lub maks. tempa ... jeśli zbliżysz się do maksimum lub powyżej, wtedy twoje dudnienie z powodu przegrzania ... jeśli problemy są problemem, wyczyść Odpowietrza sprężonym powietrzem ... jeśli nie robisz tego wygodnie lub jeśli to nie robi różnicy, możesz rozważyć zabranie go do sklepu, aby go odpowiednio wyczyścić. Dziękuję, ale mój laptop jest całkiem nowy, mam go na Boże Narodzenie. Właściwie nie sprawdziłem temperatury, ale nie robi się zauważalnie gorąca, a ja trzymałem ją na płaskiej powierzchni. Tak czy inaczej, zdarza się to natychmiast, jak 10 sekund pomiędzy uruchomieniem gry i jej zamknięciem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)