Singtel , M1 lub MyRepublic
#1

Cześć wszystkim,   Wiem, że może być już inny wątek mający ten sam tytuł , próbował szukają już , przepraszam nie mogliśmy znaleźć żadnego , które mogą mi pomóc ..   Czy ktoś tu dać mi doradzić które usługodawcy do wyboru , w oparciu o stabilności , szybkości, itp ..   Moja trasa jest bezprzewodowy Linksys WRT1900ac   M1 z promo na $ 39.90 przez 24 miesięcy w 1GPS   https://www.m1.com.sg/Personal/BUNDL...tion/PKG204730   MyRepublic posiadające $ 49.90 Free 3 miesiące   https://myrepublic.com.sg/pricing/   Singtel $ 69,90 Free 5 miesięcy , ale muszą zachować miotv przez rok na 8 $ / miesiąc   Moja wykorzystanie nie do gier , głównie domu internet i wifi .   Z góry dziękuję
Reply
#2

Idź m1 lub mr . Dla mojego użytkowania I torrent na 25MB / s podczas gry MMORPG nie tyle na myrepublic
Reply
#3

Przegapiłeś z nieograniczoną usługi włókien Singtel pod adresem $ 50 / mth . Pochodzi z dotacją dla routerów bezprzewodowych .. sprawdzić się ich stronie internetowej , aby uzyskać więcej informacji .. Wybór usługodawcy jest dosyć skomplikowane. Należy wziąć pod uwagę ich wsparcie techniczne, recenzje użytkowników , wydajność obsługi w zakresie niezawodności i dostawy , każdy dołączonego zniżką etc ... lista nie ma końca . Jeśli u mieć żadnego konkretnego zaniepokojenie następnie można opublikować go tutaj dla nas, aby pomóc u ?
Reply
#4

Dzięki za odpowiedzi , masz na myśli M1 i MR mają ograniczoną transmisji danych ? Przypuszczałem, wszystkie są nieograniczone. renfred89 napisał: Przegapiłeś z nieograniczoną usługi włókien Singtel pod adresem $ 50 / mth . Pochodzi z dotacją dla routerów bezprzewodowych .. sprawdzić się ich stronie internetowej , aby uzyskać więcej informacji .. Wybór usługodawcy jest dosyć skomplikowane. Należy wziąć pod uwagę ich wsparcie techniczne, recenzje użytkowników , wydajność obsługi w zakresie niezawodności i dostawy , każdy dołączonego zniżką etc ... lista nie ma końca . Jeśli u mieć żadnego konkretnego zaniepokojenie następnie można opublikować go tutaj dla nas, aby pomóc u ?
Reply
#5

tommyjen napisał: Dzięki za odpowiedzi , masz na myśli M1 i MR mają ograniczoną transmisji danych ? Przypuszczałem, wszystkie są nieograniczone. To nie o to mi chodzi . Sam program jest nazywany nieograniczona obsługa włókna .. Singtel ma 2 usług światłowodowych 1Gbps . Więc bierz pamiętać ..
Reply
#6

tommyjen napisał: Cześć wszystkim, Wiem, że może być już inny wątek mający ten sam tytuł, próbował szukają już, przepraszam nie mogliśmy znaleźć żadnego, które mogą mi pomóc .. Czy ktoś tu dać mi doradzić które usługodawcy do wyboru, w oparciu o stabilności, szybkości, itp .. Moja trasa jest bezprzewodowy Linksys WRT1900ac M1 z promo na $ 39.90 przez 24 miesięcy w 1GPS https://www.m1.com.sg/Personal/BUNDL...tion/PKG204730 MyRepublic posiadające $ 49.90 Free 3 miesiące https://myrepublic.com.sg/pricing/ Singtel $ 69,90 Free 5 miesięcy, ale muszą zachować miotv przez rok na 8 $ / miesiąc Moja wykorzystanie nie do gier, głównie domu internet i wifi. Z góry dziękuję Od 1Gbps jest tak przystępne teraz przejść do m1 lor ..... a ponieważ u mają już własne ur routera, bez nid zdecydować o lor top-up. Jeśli u r z wykorzystaniem Internetu do oglądania filmów przesyłanych strumieniowo, jej więcej niż wystarczająco. 1Gbps jest testowany thru LAN kabla do komputera tak, aby jego stanie osiągnąć przepustowość tat. Przez połączenie wifi, jeśli U R używając 5GHz, u można osiągnąć przepustowość 200-300Mbps DL (zależy, jak dobre połączenie UR). To przyzwyczajenie ma żadnego opóźnienia, jeśli u r strumieniowe youtube HD za pomocą tat przepustowości.
Reply
#7

Dziękujemy za cenne komentarze. Najprawdopodobniej przejść do M1. Wciąż czeka na nieograniczony mobilnej transmisji danych z MyRepublic . abstrax napisał: Od 1Gbps jest tak przystępne teraz przejść do m1 lor ..... a ponieważ u mają już własne ur routera , bez nid zdecydować o lor top -up. Jeśli u r z wykorzystaniem Internetu do oglądania filmów przesyłanych strumieniowo , jej więcej niż wystarczająco. 1Gbps jest testowany thru LAN kabla do komputera tak, aby jego stanie osiągnąć przepustowość tat . Przez połączenie wifi , jeśli U R używając 5GHz , u można osiągnąć przepustowość 200-300Mbps DL ( zależy, jak dobre połączenie UR ) . To przyzwyczajenie ma żadnego opóźnienia , jeśli u r strumieniowe youtube HD za pomocą tat przepustowości.
Reply
#8

tommyjen napisał: Dziękujemy za cenne komentarze. Najprawdopodobniej przejść do M1. Wciąż czeka na nieograniczony mobilnej transmisji danych z MyRepublic . Dla MyRepublic lepiej zrobić kilka badań. Ahh ahh ahh . , , , , , ,
Reply
#9

Moja Republika dostał darmowy VPN lub coś takiego prawa ? Chcę Netflix lub koreańskiego dramatu . Czy MR najlepiej pasuje ? Wysyłane z Xiaomi MI 4I użyciu GAGT
Reply
#10

Na podstawie ur użytkowania myślę M1 jest wystarczająca. Używam ich 1Gbps (upgrade z 200Mbps ) planuje się i nie ma problemu strumieniowe kdrama lub Rozrywkowe Internecie. Również za pomocą Kodi strumień bez buforowania . Nie jestem pewien MR ale słyszałem od mojego przyjaciela niezbyt konsekwentny , udać się do wątku MR jakiegoś sprzężenia zwrotnego. Wysłane z Samsung SM- N9005 za pomocą GAGT
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)