Lan podłączenia przewodów za ścianą
#1

Witam, mój plan włókno wkrótce , ale mam pewne problemy .   Modem jest w salonie , a mój komputer jest w moim pokoju (co jest dobrym odległości )   W kopalni jest niedawno zakończona BTO (wrzesień 2012) wszystkie przewody są za ścianą , więc nie ma prawie żadnych trunking być postrzegane   Czy istnieje sposób , aby przekierować drut za ścianą i połączyć z salonu do sypialni ?   Dzięki
Reply
#2

kaixax555 napisał: Witam, mój plan włókno wkrótce , ale mam pewne problemy . Modem jest w salonie , a mój komputer jest w moim pokoju (co jest dobrym odległości ) W kopalni jest niedawno zakończona BTO (wrzesień 2012) wszystkie przewody są za ścianą , więc nie ma prawie żadnych trunking być postrzegane Czy istnieje sposób , aby przekierować drut za ścianą i połączyć z salonu do sypialni ? Dzięki Jestem bardzo pewny twoje bycie HDB wypełniony września 2012 , na pewno jest okablowanie strukturalne dla sieci LAN punktów już zbudowane . To jest za nowego planu IDA i HDB od kilku , jeśli nie wiele , wiele lat temu. Przyjrzyj się uważnie w swoich sypialni i pomieszczeń mieszkalnych dla punktu LAN i patch panel gdzieś , zazwyczaj w szafie elektrycznej.
Reply
#3

Aktualizacja napisał: Jestem bardzo pewny twoje bycie HDB wypełniony września 2012 , na pewno jest okablowanie strukturalne dla sieci LAN punktów już zbudowane . To jest za nowego planu IDA i HDB od kilku , jeśli nie wiele , wiele lat temu. Przyjrzyj się uważnie w swoich sypialni i pomieszczeń mieszkalnych dla punktu LAN i patch panel gdzieś , zazwyczaj w szafie elektrycznej. Rozejrzałem się po domu , a także przejrzał planu planu podłogi i okablowania w domu , jak również, że jest tylko port Lan w obszarze szafy elektrycznej i TV A co do planu , nie wszystkie mieszkania są częścią projektu pilotażowego. AFAIK , Punggol Spectra nie jest częścią
Reply
#4

kaixax555 napisał: ... ... ... A co do planu , nie wszystkie mieszkania są częścią projektu pilotażowego. AFAIK , Punggol Spectra nie jest częścią Nie jest to projekt pilotażowy . Czytałem dokument iDA datowane lat temu, kiedy zostali planowania i zanim jeszcze podpisał kontrakty położyć sieci światłowodowej ogólnopolskiej . W dokumencie tym stwierdzono HDB Mieszkania zaprojektowane od określonej daty roku ( kilka lub kilkanaście lat temu) będzie miał strukturę okablowania LAN punktów . Dlatego jest moje zrozumienie z tego dokumentu , że nowe mieszkania HDB teraz będzie musiał okablowanie strukturalne . Postaram się znaleźć tego linku dokumentu. W międzyczasie , masz " strukturyzowane " punkty telefonu w żywych i sypialni ? Skąd one prowadzą? Gdzie linia telefoniczna od pionu na zewnątrz podłączyć na własną środku? Zazwyczaj telefon i LAN uruchomić w tym samym miejscu i na zewnątrz do życia i sypialni .
Reply
#5

Aktualizacja napisał: Nie jest to projekt pilotażowy . Czytałem dokument iDA datowane lat temu, kiedy zostali planowania i zanim jeszcze podpisał kontrakty położyć sieci światłowodowej ogólnopolskiej . W dokumencie tym stwierdzono HDB Mieszkania zaprojektowane od określonej daty roku ( kilka lub kilkanaście lat temu) będzie miał strukturę okablowania LAN punktów . Dlatego jest moje zrozumienie z tego dokumentu , że nowe mieszkania HDB teraz będzie musiał okablowanie strukturalne . Postaram się znaleźć tego linku dokumentu. W międzyczasie , masz " strukturyzowane " punkty telefonu w żywych i sypialni ? Skąd one prowadzą? Gdzie linia telefoniczna od pionu na zewnątrz podłączyć na własną środku? Zazwyczaj telefon i LAN uruchomić w tym samym miejscu i na zewnątrz do życia i sypialni . Tak, są tam linie telefoniczne, nie jestem pewien, czy nie strukturyzowane Chcę zachować linię telefoniczną do stosowania faksu i dodać port LAN obok niego
Reply
#6

Hi TS , Niedawno zaangażowane madlads bro usług czym mu pomagają przekształcić port TEL do portu ethernet , on również może konwertować port TEL do cyfrowego portu głosowego również może chcesz spróbować się z nim skontaktować . Oto moje wyniki Speedtest.net po zmianie portu TEL w moim pokoju do Port Ethernet : Źródło: (usług) ( Fiber ) litera telefon do / data / punktowych Ethernet LAN usług konwersji Twoje zdrowie
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)