Zalecany router
#1

Mój router właśnie umarł i szukam zamiennika, który kosztuje mniej niż 100 USD. Nie potrzebujesz mocnego bezprzewodowego ... najważniejsze jest to, że musi być stabilny (nie tak, jak poprzedni router, który wisiał bardzo często i musiał być wyłączony i włączony, aby przywrócić go do życia). Wszelkie zalecenia? Dzięki!
Reply
#2

TPlink TL-WR1043ND bezprzewodowy router N Gigabit. Używam go przez kilka tygodni i jestem zadowolony z wydajności. Łatwa konfiguracja, 3 lata gwarancji i sprzedawanie mniej niż 90 USD w sl.
Reply
#3

jskc3617 napisał: TPlink TL-WR1043ND bezprzewodowy router N Gigabit. Używam go przez kilka tygodni i jestem zadowolony z wydajności. Łatwa konfiguracja, 3 lata gwarancji i sprzedawanie mniej niż 90 USD w sl. OK, dzięki za heads up. Właśnie poszedł kupić dzisiaj. Mam nadzieję, że będzie mi lepiej służyć niż poprzedni router!
Reply
#4

Czy skonfigurowałeś i wypróbowałeś? Czas, który kupiłem, to 79 $, a potem 1 tydzień później cena do 89 $ w FuWell. Recenzja całkiem dobra, a ten model jest szczytem 300 Mb gigabitowego routera bezprzewodowego w TPlink. Miej nadzieję, że to naprawdę ci służy lepiej niż poprzednie. Dopingować.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)