Samsung pęknięcie ekranu LCD
#1

Cześć .. Mój ekran LCD Samsung pęknie .. Muszę poszukać zastępczego panelu do naprawy .. Kupuję od sądów i wciąż płacę ratą. Czy ktoś może mi doradzić, czy mogę dostać panel zastępczy ?? Model # UA43KU6000KXXS .. Ja szukam poniżej 1k i mogę zrobić przez naprawę rat też .. Po prostu rozwiodłem się i wychowałem 2 dzieci przez siebie .. Dzięki ..
Reply
#2

Możesz kupić ten sam nowy model za 835 $ i zapłacić w 6 lub 12-miesięcznych ratach bez odsetek. http:
Reply
#3

Nowa jednostka z 3-letnią gwarancją na 835 USD w Lazada, dlaczego chciałbyś ją naprawić za około 1K (założono)?
Reply
#4

babbbb_rooooo napisał: Cześć .. Mój ekran LCD Samsung pęknie .. Muszę poszukać zastępczego panelu do naprawy .. Kupuję od sądów i wciąż płacę ratą. Czy ktoś może mi doradzić, czy mogę dostać panel zastępczy ?? Model # UA43KU6000KXXS .. Ja szukam poniżej 1k i mogę zrobić przez naprawę rat też .. Po prostu rozwiodłem się i wychowałem 2 dzieci przez siebie .. Dzięki .. Przepraszam, że to słyszę, a potem znowu przepraszam, że mogę to powiedzieć ... jeśli tak, to czy nie powinniście być bardziej ostrożni finansowo? dostać tańszy telewizor? czy w ogóle nie oglądasz telewizji?
Reply
#5

babbbb_rooooo napisał: Cześć .. Mój ekran LCD Samsung pęknie .. Muszę poszukać zastępczego panelu do naprawy .. Kupuję od sądów i wciąż płacę ratą. Czy ktoś może mi doradzić, czy mogę dostać panel zastępczy ?? Model # UA43KU6000KXXS .. Ja szukam poniżej 1k i mogę zrobić przez naprawę rat też .. Po prostu rozwiodłem się i wychowałem 2 dzieci przez siebie .. Dzięki .. Nie ma czegoś takiego jak wypłata za naprawy na raty, kup mały telewizor.
Reply
#6

Jeśli nadal widoczne, opóźnij naprawę lub zamieszkaj z nią. Telewizja nie jest potrzebna. Staraj się ostrożnie zarządzać swoimi funduszami.
Reply
#7

jeśli obliczysz koszt zakupu od sądów i zapłacisz ratą, w efekcie zapłacisz podwójną cenę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)