Poleć mi tanie tanie głośniki PC
#1

cześć wszystkim   Zgodnie z tematem. Proszę polecić mi zestaw głośników budżetowych (mniej niż 50 USD). Wolisz głośniki 2.0, ponieważ subwoofery mają za dużo basu.   Preferuj proste, "nudne", ale naturalnie brzmiące głośniki. Nie za głośno basowe głośniki. Obecnie mają głośniki 2.1 Logitec, ale subwoofery zbyt mocno obezwładniają silny bas (nie można regulować poziomu basów subwoofera). Oddaje mnie od przyjaciela.   Patrząc na głośniki Logitec Z150, ale otwarte na więcej możliwości.   Głośniki Hearsay Creative mają funkcje "oszczędzania energii", automatycznie śpią po 15 minutach niskiego poziomu głośności, więc Creative nie pracuje.
Reply
#2

Swans m10? Nie ma nadmiernie zasilanego basu z wyraźnymi średnimi i wysokimi tonami. Może uda się uzyskać około 60 70 za granicą?
Reply
#3

Twórcze głośniki t12. lubię to bardzo, używam tego od wielu lat. nie wiesz, że głośniki Creative mają funkcje "oszczędzania energii" w przypadku ich drogich głośników? nigdy nie doświadczyłem tego przy t12.
Reply
#4

Wydaje mi się, że już kiedyś widziałem SonicGear Titan 5 za 20 USD ... Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Najlepszą rzeczą na temat tych głośników jest to, jak możesz zaprosić ludzi, aby przyjrzeli się temu i pochwalają, jak czysty jest dźwięk, ponieważ ma on głośnik wysokotonowy i nic więcej w tym przedziale cenowym nie ma głośnika wysokotonowego, wtedy mówisz im, że głośnik wysokotonowy jest rzeczywiście fałszywy i obserwuj ich reakcję.
Reply
#5

Kennedy napisał: Twórcze głośniki t12. lubię to bardzo, używam tego od wielu lat. nie wiesz, że głośniki Creative mają funkcje "oszczędzania energii" w przypadku ich drogich głośników? nigdy nie doświadczyłem tego przy t12. To. http:
Reply
#6

Zakładam, że bieżący model, którego używasz, to z523 Który nie ma kontroli basu. Jednak taki budżet, te 2.0 mają bardzo mało basu. Moja propozycja dla ciebie albo downgrade do z333, które mają pokrętło basu. Sprzedaj tę jednostkę cuz. Lub rozważ logitech z200
Reply
#7

Kreatywny t20 też nie jest zły. Poczekaj, aż się pokaże. Spadnie poniżej 50.
Reply
#8

Te głośniki budżetu rzeczywiście brzmi bardzo dobrze ze względu na swoją cenę
Reply
#9

techidiot napisał: Zakładam, że bieżący model, którego używasz, to z523 Który nie ma kontroli basu. Jednak taki budżet, te 2.0 mają bardzo mało basu. Moja propozycja dla ciebie albo downgrade do z333, które mają pokrętło basu. Sprzedaj tę jednostkę cuz. Lub rozważ logitech z200 Nie, nie Z523. Nie znam nawet modelu przekazanego przez mojego przyjaciela. Przypuszczam, że ma około 7 lat. Pełna czerń z szmatką przykrywa głośniki. Ze starym logo logitech. Och, nie potrzebuję też dużo basu. Dlatego też chciałem neutralne, "proste" głośniki. Nie jestem basistą. Wystarczą wystarczające basy.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)