Wifi Wydajność nowych zabawek (M1 1GB BB + Asus AC87 + Sinoeji
#1

Cześć wszystkim,   I właśnie przeniósł się do nowego miejsca i potrzebują trochę pomocy / porady w tej sprawie do Internetu, szczególnie na wifi, która wydaje się dawać jakieś problemy. Niektóre informacje o tło.   Jestem na M1 Gb Fibre planu szerokopasmowego Korzystanie router Asus AC87 Korzystanie Sinoeji 500Mbps HomePlug dla mojej sypialni   Ogólny prędkości za pomocą połączenia przewodowego wydaje się być w porządku. Próbowałem za pomocą bezpośrednio z ONT oraz routera i to będzie około 800-900 Mbps.   Za wykonanie bezprzewodowej, mam router Asus AC87 w przedpokoju i podłączyć 1 z portu LAN do HomePlug Sinoeji a drugi HomePlug w mojej sypialni. Prędkość obrotowa wynosi około 10 Mbps przy użyciu AP HomePlug, która jest sposobem niższa niż się spodziewałem. W tym momencie, nie próbowałem wifi niedaleko hali dziennym jeszcze.   Przystąpię spróbować prędkość wifi korzystając z moim telefonem i iPada podłączonego do Asus AC87 (2,4 i 5) w hali dziennym. To był tylko dzieje wokół 20-30mbps również. Szybkość przesyłania są szybsze choć.   Teraz zakłada się, że problem jest z wykonywaniem routera WiFi, a nie M1 lub Sinoeji. Czy to normalne, że dla prędkości wifi, prędkość połączenia jest tak niska?   Czy myślisz, że potrzebuję trochę ustawienie dla mojego routera wypełnienia protential? Ktoś ma jakieś uwagi lub porady do tego? Dzięki.
Reply
#2

Tyer napisał: Cześć wszystkim, I właśnie przeniósł się do nowego miejsca i potrzebują trochę pomocy / porady w tej sprawie do Internetu, szczególnie na wifi, która wydaje się dawać jakieś problemy. Niektóre informacje o tło. Jestem na M1 Gb Fibre planu szerokopasmowego Korzystanie router Asus AC87 Korzystanie Sinoeji 500Mbps HomePlug dla mojej sypialni Ogólny prędkości za pomocą połączenia przewodowego wydaje się być w porządku. Próbowałem za pomocą bezpośrednio z ONT oraz routera i to będzie około 800-900 Mbps. Za wykonanie bezprzewodowej, mam router Asus AC87 w przedpokoju i podłączyć 1 z portu LAN do HomePlug Sinoeji a drugi HomePlug w mojej sypialni. Prędkość obrotowa wynosi około 10 Mbps przy użyciu AP HomePlug, która jest sposobem niższa niż się spodziewałem. W tym momencie, nie próbowałem wifi niedaleko hali dziennym jeszcze. Przystąpię spróbować prędkość wifi korzystając z moim telefonem i iPada podłączonego do Asus AC87 (2,4 i 5) w hali dziennym. To był tylko dzieje wokół 20-30mbps również. Szybkość przesyłania są szybsze choć. Teraz zakłada się, że problem jest z wykonywaniem routera WiFi, a nie M1 lub Sinoeji. Czy to normalne, że dla prędkości wifi, prędkość połączenia jest tak niska? Czy myślisz, że potrzebuję trochę ustawienie dla mojego routera wypełnienia protential? Ktoś ma jakieś uwagi lub porady do tego? Dzięki. Screenshot swoje ustawienia. Będzie to łatwiejsze dla tych, którzy są chętni do pomocy
Reply
#3

Cześć, Nie grałem zbyt dużo ustawieniami zaawansowanymi . Wystarczy wyłączyć QoS ip6v i anty- wirus dla routera .
Reply
#4

Ktoś jeszcze stoi ten sam problem ?
Reply
#5

Tyer napisał: Cześć, Nie grałem zbyt dużo ustawieniami zaawansowanymi . Wystarczy wyłączyć QoS ip6v i anty- wirus dla routera . 1. Nie należy wyłączyć QoS 2. Trzeba pokazać ludziom bezprzewodowej config Należy skonfigurować WPA2 z AES spożywczych i innych tylko mogłem tylko doradzić gdy patrzę na ustawieniach Nikt nie będzie pomagać , czy można prosić o pomoc, ale tylko zdecydować się leniwy, aby nie dostarczać informacji wymagane. Twoje zdrowie
Reply
#6

Witam , Niestety , jak używałem iPad, w rzeczywistości nigdy nie próbował przed umieszczeniem ekranu. Włączenie Qos pomogło trochę. Dostaję około 50-60 Mbps , gdy jestem w pobliżu routera teraz .
Reply
#7

Tyer napisał: Witam , Niestety , jak używałem iPad, w rzeczywistości nigdy nie próbował przed umieszczeniem ekranu. Włączenie Qos pomogło trochę. Dostaję około 50-60 Mbps , gdy jestem w pobliżu routera teraz . Twoje zdjęcie naprawdę duże. Wierzę, że prawdopodobnie może trzeba zaangażować profesjonalną obsługę , jeśli to się utrzyma . Nie robi się ani do osoby, starając się pomóc jakaś sprawiedliwość tutaj . Wychodzę.
Reply
#8

prosimy o poinformowanie , że ASUS AC56U jest wystarczająco dobre, jeśli mój plan włókno jest 1Gbps . lub należy podjąć ASUS AC87U ?
Reply
#9

derrick14 napisał: prosimy o poinformowanie , że ASUS AC56U jest wystarczająco dobre, jeśli mój plan włókno jest 1Gbps . lub należy podjąć ASUS AC87U ? przewodowy tak. bezprzewodowa nie - AC56U jest za poziom wejścia do wykonywania wysokich szybkości transmisji bezprzewodowej , że można korzystać.
Reply
#10

Jego oczekiwaniami. Bo używasz HomePlug . Jeśli chcesz wydajności i niezawodności , kabel sieciowy jest jedynym sposobem, aby przejść .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)