dziwny problem na mojej kompilacji 2yo 4790k
#1

Minęły 2 lata Kompilacja będzie zawieszać się sporadycznie przy zimnym starcie Po zresetowaniu wszystko będzie dobrze.   Żaden inny problem do tej pory   Czy to znak, że coś pójdzie nie tak wkrótce?
Reply
#2

Jak długo nie używasz ur com? 1 mth?
Reply
#3

Używam każdego dnia
Reply
#4

Może pamięć, spróbuj usunąć 8 GB. Jeśli nadal się zawiesisz, zamień, aby się wyizolować.
Reply
#5

jtjt00 napisał: Może pamięć, spróbuj usunąć 8 GB. Jeśli nadal się zawiesisz, zamień, aby się wyizolować. Ok spróbuje później. Podejrzewałem, że mam ssd lub os
Reply
#6

jtjt00 napisał: Może pamięć, spróbuj usunąć 8 GB. Jeśli nadal się zawiesisz, zamień, aby się wyizolować. podobnie jakiś czas podczas ładowania gry wykryje błąd okna okna i będzie wymuszał restart dopiero po zalogowaniu do systemu operacyjnego
Reply
#7

Sprawdzając pamięć RAM spróbuj memtest86 do sprawdzania pamięci. Wypróbuj co najmniej 10 pętli, zostaw je tam na noc, szukając błędów.
Reply
#8

Jakieś problemy z tempem czy coś?
Reply
#9

ElZedHaitch napisał: Jakieś problemy z tempem czy coś? właśnie przetestowany nie znaleziono błędu Encrypted11 napisał: Sprawdzając pamięć RAM spróbuj memtest86 do sprawdzania pamięci. Wypróbuj co najmniej 10 pętli, zostaw je tam na noc, szukając błędów. np na tym bardzo przestrzennym i wszyscy fani pracują świetnie
Reply
#10

czy próbowałeś bootowania za pomocą SSD?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)