Zbyt blisko dla wygody?
#1

Czy uważasz, że to trochę za blisko? Luka między wentylatorem 1060 a adapterem AC88 ...
Reply
#2

Ostatnim razem użyłem pionka i przesunąłem o jedno pole w dół.
Reply
#3

Tak, słaba wentylacja dla twojego 1060.
Reply
#4

jtjt00 napisał: Tak, słaba wentylacja dla twojego 1060. Jest 2 fanów dla e 1060 .. Drugi wentylator jest całkowicie odblokowany ..
Reply
#5

royfrosty napisał: Ostatnim razem użyłem pionka i przesunąłem o jedno pole w dół. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Zasadniczo to wszystko, co pozostało
Reply
#6

iamyourpigu napisał: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Zasadniczo to wszystko, co pozostało jak wspomniałeś o Royfrosty, jeśli czujesz się niekomfortowo ze względu na bliskość, możesz użyć pionka i przesunąć go w dół o jedno miejsce
Reply
#7

Elijahonli napisał: jak wspomniałeś o Royfrosty, jeśli czujesz się niekomfortowo ze względu na bliskość, możesz użyć pionka i przesunąć go w dół o jedno miejsce Wszechmocny ... Dostaję ptaszkę ...
Reply
#8

Dlatego właśnie wolę pełnowymiarową płytę atx dla pełnowymiarowej obudowy
Reply
#9

kopi4ever napisał: Dlatego właśnie wolę pełnowymiarową płytę atx dla pełnowymiarowej obudowy Miałem wcześniej mniejszą obudowę do tej konfiguracji. Potem zmieniłem na większą skrzynię, aby uzyskać lepszy przepływ powietrza, ponieważ poprzedni przypadek był po prostu zbyt zatłoczony.
Reply
#10

Istnieją różne wersje formatu mATX. Dotyczy to najmniejszego z nielicznych dostępnych.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)