[News] Aztech ogłasza WL559E Podłączony na ścianie wzmacniacz typu Wireless-N
#1

Aztech Electronics ogłasza wprowadzenie 300 Mb / s WL559E, kompaktowego wzmacniacza bezprzewodowego N, który pomaga rozszerzyć zasięg sieci bezprzewodowej routera w domach użytkowników. WL559E ma wbudowany zasilacz i konstrukcję podłączoną do ściany.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

Ktoś, kto tego używa? Jakieś recenzje?
Reply
#3

Oso myśli o uzyskaniu tis.got informacji zwrotnej daj mi znać też. Dzięki
Reply
#4

chciał kupić 1 i przetestować go. Czy ktoś chce puścić?
Reply
#5

czy można to wykorzystać do podłączenia mio?
Reply
#6

Naprawiłem to urządzenie w centrum, spodziewając się lepszego zasięgu, ale bezużytecznego. Dostaję taki sam zasięg jak mój główny router, więc nie ma sensu. planujemy wrócić i kupić zestaw do homeplupa. Zobaczmy.
Reply
#7

anil001 napisał: Naprawiłem to urządzenie w centrum, spodziewając się lepszego zasięgu, ale bezużytecznego. Dostaję taki sam zasięg jak mój główny router, więc nie ma sensu. planujemy wrócić i kupić zestaw do homeplupa. Zobaczmy. Chciałbym również zwrócić ten zestaw do Aztech .. jak to zrobić?
Reply
#8

porównuje to z Netgear, który ma 2 zewnętrzne anteny, obie o tej samej cenie. ale który ma lepsze pokrycie?
Reply
#9

Jason napisał: Chciałbym również zwrócić ten zestaw do Aztech .. jak to zrobić? Zwrot - planowanie wymiany z azteckim kablem przewodowym i bezprzewodowym KIT od Challengera. Mam nadzieję, że jest lepiej.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)