Zwiększenie pomocy Wi-Fi
#1

Hej wszystkim, potrzebuję pomocy, zanim kupię Aztech H110EW i HL110E.   Moim celem jest zwiększenie sygnału od dołu do góry, ponieważ mam sporadyczne
Reply
#2

Jeśli mieszkasz w maisonette HDB, to wtyczka będzie działała, ale wydajność będzie się różnić. Jeśli jesteś osobą prywatną, musisz sprawdzić swój obwód elektryczny, zanim wydasz pieniądze na homeplug. Jeśli chcesz kupić, a następnie kupić HL115EP, który jest 500AV (oceniane PHY Layer 500 Mbps, a nie w świecie rzeczywistym). Rzeczywisty świat jest między 80 Mb / s a 120 Mb / s, chociaż użytkownicy na tym forum uzyskują około 60 Mb / s, jeśli pamiętają to poprawnie. HL110EW to 200AV (ocena warstwy PHY to 200 Mb / s, a nie rzeczywisty świat). Rzeczywisty świat ma tylko 40-50 Mb / s. Szybkość Homeplug są jak prędkość Wi-Fi. Są mierzone w warstwie, która nigdy nie jest
Reply
#3

darth Jason napisał: hej wszyscy, potrzebuję pomocy, zanim kupię Aztec H110EW i HL110E. Moim celem jest zwiększenie sygnału od dołu do góry, ponieważ mam sporadyczne
Reply
#4

upgrade napisał: Jeśli mieszkasz w maisonette HDB, to wtyczka będzie działała, ale wydajność będzie się różnić. Jeśli jesteś osobą prywatną, musisz sprawdzić swój obwód elektryczny, zanim wydasz pieniądze na homeplug. Jeśli chcesz kupić, a następnie kupić HL115EP, który jest 500AV (oceniane PHY Layer 500 Mbps, a nie w świecie rzeczywistym). Rzeczywisty świat jest między 80 Mb / s a 120 Mb / s, chociaż użytkownicy na tym forum uzyskują około 60 Mb / s, jeśli pamiętają to poprawnie. HL110EW to 200AV (ocena warstwy PHY to 200 Mb / s, a nie rzeczywisty świat). Rzeczywisty świat ma tylko od 40+ do 50 Mb / s. Szybkość Homeplug są jak prędkość Wi-Fi. Są mierzone w warstwie, która nigdy nie jest / nie może być używana przez konsumentów. Liczby są imponujące, ale nigdy nieosiągalne w świecie rzeczywistym, nawet bez ingerencji. zrozumiał, że jest wolniejszy., ale nie jestem pewien, co innego alternatywa. Czy uważasz, że silny router bezprzewodowy podłączony do modemu Starhub może pomóc? coś jak Asus RT-AC68U?
Reply
#5

davidktw napisał: Jeśli Twoje CZERWONE TRÓJKĄTY są punktami przewodowymi, dlaczego potrzebujesz adaptera Powerline? Możesz po prostu umieścić inny punkt dostępowy lub router na drugim piętrze? Nazwałem Starhub, CSO wspomniał, że nie można tego zrobić. Połączenie jest oparte na modemie, a nie na linii kablowej. Z początku też o tym pomyślałem.
Reply
#6

darthjason napisał: Nazwałem Starhub, CSO wspomniał, że nie można tego zrobić. Połączenie jest oparte na modemie, a nie na linii kablowej. Z początku też o tym pomyślałem. Okay, myślę, że mógłbym pomylić twój kabel jako punkt sieci Ethernet. Masz na myśli te punkty kablowe jako punkty telewizji kablowej starhub? Dlaczego nie rozważysz układania kabli między pierwszym a drugim poziomem? Czy nadal możesz mieć połączenie bezprzewodowe pomiędzy poszczególnymi poziomami? Czy twój dom ma istniejące przewody ethernetowe?
Reply
#7

davidktw napisał: Okay, myślę, że mógłbym pomylić twój kabel jako punkt sieci Ethernet. Masz na myśli te punkty kablowe jako punkty telewizji kablowej starhub? Dlaczego nie rozważysz układania kabli między pierwszym a drugim poziomem? Czy nadal możesz mieć połączenie bezprzewodowe pomiędzy poszczególnymi poziomami? Czy twój dom ma istniejące przewody ethernetowe? Tak, punkty kabla to współosiowe punkty kablowe (typ anteny telewizyjnej) Myślę, że mam punkty ethernet .. ale trzeba sprawdzić lokalizację ..
Reply
#8

darthjason napisał: Tak, punkty kabla to współosiowe punkty kablowe (typ anteny telewizyjnej) Myślę, że mam punkty ethernet .. ale trzeba sprawdzić lokalizację .. Rozwiązanie Powerline powinno być ostatecznością. Jeśli możesz położyć kabel ethernetowy, użyj go jako swojego rozwiązania. Obecnie nie ma rozwiązania, nawet WiFi oferuje więcej determinizmu i pewności w porównaniu z kablem ethernetowym. Wszystko, czego potrzebujesz, to znaleźć najkrótszą ścieżkę lub najbardziej ukrytą ścieżkę pomiędzy 1. i 2. poziomem. Na każdym poziomie możesz wdrożyć własny router bezprzewodowy. Zrób to poprawnie i nie będziesz musiał ponownie wracać do problemu. Szukaj na forum, a nie zobaczysz braku niezadowolonych użytkowników dzięki adapterom Powerline. Zasadniczo twoja linia elektryczna nigdy nie jest przeznaczona do transmisji danych, a przynajmniej technologia nie jest zgodna z dedykowanymi kablami ethernetowymi. Użyj tego, jeśli chcesz być szczęśliwym użytkownikiem końcowym. Zamiast spędzać czas na rozwiązywaniu problemu technologicznego poza zasięgiem, spróbuj czegoś znacznie prostszego. "Jak poprawnie poprowadzić i ukryć kable i przewody."
Reply
#9

TS czy będziesz mógł pożyczyć router 2 ac i zrobić mostek bezprzewodowy? ONT - Router AC (1 piętro) ---- mostek bezprzewodowy w trybie AC --- Router AC (2 piętro) --- N router (dla komunikacji bezprzewodowej) Router sieciowy na drugim piętrze nie będzie w stanie połączyć się z siecią bezprzewodową, dlatego potrzebujesz routera bezprzewodowego, aby ustawić go jako punkt dostępowy.
Reply
#10

lcheowl napisał: TS czy będziesz mógł pożyczyć router 2 ac i zrobić mostek bezprzewodowy? ONT - Router AC (1 piętro) ---- mostek bezprzewodowy w trybie AC --- Router AC (2 piętro) --- N router (dla komunikacji bezprzewodowej) Router sieciowy na drugim piętrze nie będzie w stanie połączyć się z siecią bezprzewodową, dlatego potrzebujesz routera bezprzewodowego, aby ustawić go jako punkt dostępowy. brzmi kolacja chim..able dać mi link, aby zobaczyć, co to jest router AC? czy to są routery dual-band ac?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)