Wolny internet
#1

Zasubskrybowałem włókno 2000Mpbs. Dostarczono dwupasmowy router D-Link 865L. W trybie bezprzewodowym wykonałem test prędkości, siła sygnału jest pełna, ale prędkość wynosiła 3,5 MB
Reply
#2

Ah_Yong napisał: Zasubskrybowałem włókno 2000Mpbs. Dostarczono dwupasmowy router D-Link 865L. W trybie bezprzewodowym wykonałem test prędkości i prędkość wynosiła 3,5 MB
Reply
#3

kira86 napisał: ur N-2230 nie jest dwupasmowy. ma tylko 2,4 Ghz. możesz ustawić router bezprzewodowy tak, aby wykorzystywał łączenie kanałów z częstotliwością 40 MHz. Umożliwi to routerowi korzystanie z dwóch kanałów jednocześnie. Musi mieć opcje na to .. 20 Mhz lub 20
Reply
#4

Ah_Yong napisał: Zasubskrybowałem włókno 2000Mpbs. Dostarczono dwupasmowy router D-Link 865L. W trybie bezprzewodowym wykonałem test prędkości, siła sygnału jest pełna, ale prędkość wynosiła 3,5 MB
Reply
#5

Kupiłem adapter Asus AC USB, a teraz szybkość jest normalna.
Reply
#6

Stary sprzęt wymaga aktualizacji, aby lepiej działał z dwupasmowego routera.
Reply
#7

czy jest rzeczywiście plan 2000mbps, czy był to literówka?
Reply
#8

pchły1 napisał: czy jest rzeczywiście plan 2000mbps, czy był to literówka? lol, musi być typo ... nie ma takiego planu. Myślę, że TS oznaczało plan 200mbps i dodał dodatkowe zero na kolację lub coś takiego.
Reply
#9

Ya, dopiero teraz jap ma plan 2 gbps.
Reply
#10

ahhh Rozumiem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)