Potrzebujesz porady w wyborze między tymi 2 monitorami
#1

Viewsonic XG2703-GS 966 USD   Acer Predator XB271HU - 970 USD     Który monitor jest lepszy w grach i oglądaniu filmów?   Czy ktoś tu jest użytkownikiem Viewsonic XG2703-GS?
Reply
#2

używanie XB271HU przez 3 tygodnie, jak dotąd, tak dobrze. usłyszawszy o problemie z gwarancją, zejdą na miejsce. w wbudowanych głośnikach jest 2 waty, jeśli źle się nie nadaje (nie jestem osobą audio) do gier i przesyłania strumieniowego 4k tak dobrze. ponieważ cena jest tak blisko, idź na acer. przyniósł mój w pcthemes, jak zbudowałem mój komputer z nimi na 1080 i myślę, że masz dużo do zrobienia. Swordsman napisał: Viewsonic XG2703-GS 966 USD Acer Predator XB271HU - 970 USD Który monitor jest lepszy w grach i oglądaniu filmów? Czy ktoś tu jest użytkownikiem Viewsonic XG2703-GS?
Reply
#3

archyng napisał: używanie XB271HU przez 3 tygodnie, jak dotąd, tak dobrze. usłyszawszy o problemie z gwarancją, zejdą na miejsce. w wbudowanych głośnikach jest 2 waty, jeśli źle się nie nadaje (nie jestem osobą audio) do gier i przesyłania strumieniowego 4k tak dobrze. ponieważ cena jest tak blisko, idź na acer. przyniósł mój w pcthemes, jak zbudowałem mój komputer z nimi na 1080 i myślę, że masz dużo do zrobienia. nie potrzebuję głośników ... tylko chcę wiedzieć, który monitor ma mniejsze znaczenie.
Reply
#4

nowsza partia xb271hu ma mniejszy problem. możesz czytać pod światło
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)