Moje ie11 zostało porwane! Ktoś może pomóc?
#1

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Mój ie11 został porwany podczas pobierania torrenta z najwyższymi biegami. Ktoś może pomóc? Próbowałem wiele sposobów i nie naprawiłem tego !!   Z góry dziękuję
Reply
#2

Wypróbuj następujące narzędzia: Microsoft Malicious Software Removal Tool Narzędzie do usuwania Bitdefender Adware na PC Norton Power Eraser TrendMicro SysClean
Reply
#3

yappiie napisał: Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Mój ie11 został porwany podczas pobierania torrenta z najwyższymi biegami. Ktoś może pomóc? Próbowałem wiele sposobów i nie naprawiłem tego !! Z góry dziękuję http:
Reply
#4

ykgoh napisał: Wypróbuj następujące narzędzia: Microsoft Malicious Software Removal Tool Narzędzie do usuwania Bitdefender Adware na PC Norton Power Eraser Kaspersky TDSSKiller TrendMicro SysClean LOL. w każdym razie oprogramowanie antyspamowe nie pomoże
Reply
#5

localITguy napisał: LOL. w każdym razie oprogramowanie antyspamowe nie pomoże Jedna z nich coś złapie. Mam nadzieję, że pod koniec uruchamiania wszystkich powyższych narzędzi wszystko zostanie odnalezione i wyczyszczone.
Reply
#6

wyczyścił trojana i niektóre "niechciane oprogramowanie". ale wciąż tam jest. Ręcznie zresetowany do 11, ale bezużyteczne. Deaktywuj i aktywuj oso samo
Reply
#7

czy naprawdę nie ma wyboru, czy sformatować i ponownie zainstalować wygraną?
Reply
#8

yappiie napisał: czy naprawdę nie ma wyboru, czy sformatować i ponownie zainstalować wygraną? Mogę odejść i spojrzeć, jeśli chcesz dać mi PM
Reply
#9

lol ... spójrz uważnie, to w rzeczywistości strona docelowa z wyskakującym komunikatem. Twój plik ie11 ma wyglądać tak, jakby został porwany, ale monit o aktualizację Java jest w rzeczywistości tylko stroną docelową w domenie, a nie z komputera. Pop wiadomości jest również wywoływany ze strony docelowej ... nie daj się oszukać.
Reply
#10

dla tych, którzy nie mają doświadczenia w wykrywaniu tego typu oszustw reklamowych, spójrz na dół aktualizacji Java, a zobaczysz linię aktywnych linków. Oznacza to, że fałszywy monit Java jest generowany na stronie przeglądarki, prawdziwy monit Java na twoim komputerze nie będzie miał tych linków. Komunikat o błędzie msg jest również generowany na stronie przeglądarki pochodzącej z domeny xxxx.xyz i można zauważyć, że z nagłówka komunikatu: "Wiadomość ze strony internetowej", nie dostaniesz tego z prawdziwego wyskakującego okna na komputerze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)