Problem z uruchomieniem
#1

Cześć, mam problem z uruchamianiem mojego komputera na co dzień. Utknął na ekranie przed załadowaniem do systemu Windows. Czasami muszę ponownie uruchomić komputer, aby przejść do strony systemu Windows, większość czasu wymaga mnie do rozpoczęcia naprawy. Próbowałem rozwiązać problem mbr, a ponowne formatowanie nie rozwiązało problemu. Mam nadzieję, że ktokolwiek tutaj może mnie poprowadzić. Korzystam z SSD.   Wysłano z FL450. Aplikacja Forum Forum
Reply
#2

Obok SSD widzę pamięć 500 GB. Czy podczas instalowania systemu operacyjnego podłączono pamięć 500 GB? Jeśli tak, prawdopodobnie twój mbr jest na tym dysku 500GB i podejrzewa, że ma złe sektory.
Reply
#3

jtjt00 napisał: Obok SSD widzę pamięć 500 GB. Czy podczas instalowania systemu operacyjnego podłączono pamięć 500 GB? Jeśli tak, prawdopodobnie twój mbr jest na tym dysku 500GB i podejrzewa, że ma złe sektory. Hi jtj, magazyn jest podłączony, ale jeszcze nie utworzył spacji (NTFS), dopóki nie zakończyłem instalacji moich okien. Jak mogę sprawdzić, czy mbr jest na dysku 500GB? Wysłano z FL450. Aplikacja Forum Forum
Reply
#4

ducky_88 napisał: Hi jtj, magazyn jest podłączony, ale jeszcze nie utworzył spacji (NTFS), dopóki nie zakończyłem instalacji moich okien. Jak mogę sprawdzić, czy mbr jest na dysku 500GB? Wysłano z FL450. Aplikacja Forum Forum Odłącz napęd 500 GB i uruchom.
Reply
#5

jtjt00 napisał: Odłącz napęd 500 GB i uruchom. Spróbuję później. Co się stanie, jeśli błąd nadal będzie występować? Wysłano z FL450. Aplikacja Forum Forum
Reply
#6

Jeśli MBR jest na dysku 500GB, to z pewnością nie może się uruchomić. Będzie szybka do naprawy.
Reply
#7

jtjt00 napisał: Jeśli MBR jest na dysku 500GB, to z pewnością nie może się uruchomić. Będzie szybka do naprawy. Spróbuję wrócić do wyników. Wysłano z FL450. Aplikacja Forum Forum
Reply
#8

Po usunięciu uszkodzonego dysku twardego. bootowanie działa dobrze. Dziękuję @ jtjt00
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)