prędkość pobierania Network ograniczona do 1mb / s
#1

Witam, Właśnie ściągnąłem potok z prędkością 8.6-9 MB / s. Po tym, zacząłem kolejny odsyłacz , by zobaczyć, że prędkość nie będzie ominąć 1,1 Mb / s. Myślałem, że to tracker lub numery rówieśników więc starałem się ponownie pobrać pierwszy torrent. Prędkość była również ograniczona do 1,1 MB / s. Czy ktoś znalazł rozwiązanie tego ? Widziałem , że istnieje wiele innych stanowisk na ten temat , ale nie mogłem znaleźć poprawkę w żadnym z nich. UPDATE: Finy to bardzo niezwykłe, że prędkość pobierania WiFi i Ethernet prędkość pobierania ar samo. Zarówno ograniczona do 1.1MB / s. Każda pomoc jest mile widziane. Dziękuję Ci!
Reply
#2

vladde powiedział: Witam, Właśnie ściągnąłem potok z prędkością 8.6-9 MB / s. Po tym, zacząłem kolejny odsyłacz , by zobaczyć, że prędkość nie będzie ominąć 1,1 Mb / s. Myślałem, że to tracker lub numery rówieśników więc starałem się ponownie pobrać pierwszy torrent. Prędkość była również ograniczona do 1,1 MB / s. Czy ktoś znalazł rozwiązanie tego ? Widziałem , że istnieje wiele innych stanowisk na ten temat , ale nie mogłem znaleźć poprawkę w żadnym z nich. Każda pomoc jest mile widziane. Dziękuję Ci! ISP były znane przepustnicy prędkości internauci , a przypuszczam ponieważ jesteś pobieranie wielu torrentów masz dużo pasma użyciu. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi , ale jest to możliwe. Również torrenty nie zawsze będzie miał dobre prędkości pobierania należnych im opierając się na innych siewników, powinieneś być zadowolony z coraz conajmniej 1MB / s.
Reply
#3

010010 powiedział: ISP były znane przepustnicy prędkości internauci , a przypuszczam ponieważ jesteś pobieranie wielu torrentów masz dużo pasma użyciu. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi , ale jest to możliwe. Również torrenty nie zawsze będzie miał dobre prędkości pobierania należnych im opierając się na innych siewników, powinieneś być zadowolony z coraz conajmniej 1MB / s. Dziękuję za szybką odpowiedź. Pobrać torrenty jedną naraz. O siewników, nie powinno moja prędkość pobierania być taka sama dla pierwszego potoku po raz drugi ?
Reply
#4

vladde powiedział: 010010 powiedział: ISP były znane przepustnicy prędkości internauci , a przypuszczam ponieważ jesteś pobieranie wielu torrentów masz dużo pasma użyciu. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi , ale jest to możliwe. Również torrenty nie zawsze będzie miał dobre prędkości pobierania należnych im opierając się na innych siewników, powinieneś być zadowolony z coraz conajmniej 1MB / s. Dziękuję za szybką odpowiedź. Pobrać torrenty jedną naraz. O siewników, nie powinno moja prędkość pobierania być taka sama dla pierwszego potoku po raz drugi ? Nie chciałam wielokrotność naraz , to znaczy wielokrotność w krótkim okresie czasu, na przykład każdy miesiąc i nope , jeśli niektóre siewniki wypadło / więcej pijawki przystąpili że byłoby to zmienić. jeśli chcesz uzyskać wiarygodne pliki do pobrania użyć ' właściwej ' Pobrać hosta np do gier używać pary . Torrenty są peer to peer , więc polegać na innych użytkowników.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)