ST domu włókien pęczka wkrótce wygaśnie
#1

Wystarczy uświadomić sobie, mój kontrakt ST 200Mbps wkrótce wygaśnie , nie jest demonem prędkości i całkiem zadowolony z szybkości. Po prostu zastanawiasz się , co ST zaoferuje klientowi teraz zachować ?   Nie ma potrzeby instalacji lub sprzętu, nie przeszkadza mi pobyt na ST. Choć wydaje się oferować M1 całkiem słodki dużo $ 29 / miesiąc z innymi ładunkami gratisy .   Dzięki
Reply
#2

Może chcesz spróbować dzwoniąc do działu 1688 Retention Wysyłane z mojego telefonu , używając GAGT Rice
Reply
#3

Żadne , może po prostu wcisnąć się do 300Mbps z 3 miesiące za darmo .
Reply
#4

moja ST 200m rozrywki włókna wiązka już minął jeden rok. -I tak odnowiona włókna 300m rozrywki wiązka + przy $ 31.90w GST , ale nie dali mi 500mb mobilnych usług szerokopasmowych -i dano 50% zniżki rodzinnej zabawy u.p. opakowanie $ +23,90 Jeden rok i 2 lata zniesienia hd skonfigurować pole (maks . $ +4,90 ) więc w zasadzie jestem spędzeniu $ 31.90 + 11.95 $ = $ 43.85w GST miesięcznie w pierwszym roku , a następnie $ +55,80 dla 2-gim roku . Nie wiem , czy to dobry interes , ponieważ nie mam dodatkowego bb mobilnego. P.S .: ja wciąż dostać nowy modem i nowe pole tv ponieważ są stare i uszkodzone.
Reply
#5

tech_oasis napisał: Wystarczy uświadomić sobie, mój kontrakt ST 200Mbps wkrótce wygaśnie , nie jest demonem prędkości i całkiem zadowolony z szybkości. Po prostu zastanawiasz się , co ST zaoferuje klientowi teraz zachować ? Nie ma potrzeby instalacji lub sprzętu, nie przeszkadza mi pobyt na ST. Choć wydaje się oferować M1 całkiem słodki dużo $ 29 / miesiąc z innymi ładunkami gratisy . Dzięki I odnowione wokół niego Pokaż czas . Połączenie 1GB , wolne 3 miesiące Netflix , 500MB danych mobilnych i 6 miesięcy (24 miesięcy darmowych zmówienia). Czynnik w ciągu 6 miesięcy za darmo , płacą około 52 $ miesięcznie. (Był również 200MB i zapłacił $ +49,00 / miesiąc ) Sprawdź tę stronę, aby zapoznać się z ofertą dla Ciebie. singtelshop.com/fibrehomerecon/FibreHomeBundle-recontract.jsf
Reply
#6

arphamdb89 napisał: moja ST 200m rozrywki włókna wiązka już minął jeden rok. -I tak odnowiona włókna 300m rozrywki wiązka + przy $ 31.90w GST , ale nie dali mi 500mb mobilnych usług szerokopasmowych -i dano 50% zniżki rodzinnej zabawy u.p. opakowanie $ +23,90 Jeden rok i 2 lata zniesienia hd skonfigurować pole (maks . $ +4,90 ) więc w zasadzie jestem spędzeniu $ 31.90 + 11.95 $ = $ 43.85w GST miesięcznie w pierwszym roku , a następnie $ +55,80 dla 2-gim roku . Nie wiem , czy to dobry interes , ponieważ nie mam dodatkowego bb mobilnego. P.S .: ja wciąż dostać nowy modem i nowe pole tv ponieważ są stare i uszkodzone. w jaki sposób udało się odnowić w tych cenach ? Wysłali Ci list lub zadzwonić do ich zatrzymywania dept ? Zabiorę się zbyt jeśli oferują mi takie same stawki jak ty
Reply
#7

Mam plan 500MB + mio rodziny TV ST Fibre Entertainment . Wczoraj , po prostu dostał pocztówkę z St mówiąc będą one modernizacji mojego włókna szerokopasmowego do 1Gbps od 31 -Mar- 2016.
Reply
#8

Zapomnij Singtel . Właśnie porzuciła Singtel na mój kontrakt wygaśnięcia i udał się do innego operatora Mam płacić tak dużo za moje 500mbs mimo że wiele linii klientów.
Reply
#9

I podszedł do M1 1Gb podczas pokazu IT. Rysunek będę oszczędzać . Ceny nie spadną . Ja po prostu rzeczy, których nie potrzebujesz. Wracając mój STB przyszłym tygodniu.
Reply
#10

AdnexCC napisał: Zapomnij Singtel . Właśnie porzuciła Singtel na mój kontrakt wygaśnięcia i udał się do innego operatora Mam płacić tak dużo za moje 500mbs mimo że wiele linii klientów. które ISP u go ?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)