Wszelkie zalecenia dotyczące budżetu na kompilację komputera? A który sklep w SLS l
#1

Zamierzam zbudować niedrogi komputer do gier z co najmniej 8 GB pamięci RAM 2133 DDR4 za kwotę poniżej 400 USD SGD. Mam już pod ręką GTX 750Ti. Planuję rozpocząć budowę, ponieważ mój obecny pulpit się starzeje. Naprawdę doceniam każdą pomoc, którą otrzymuję. Dzięki!   Edycja: maksymalna kwota może wynosić 500 USD, ponieważ obecnie mam bardzo napięty budżet i nie mam nic przeciwko korzystaniu z G4400 itp.
Reply
#2

Czy ostatnio sprawdziłeś ceny ram? Jeśli nie, sugeruję, żebyś najpierw sprawdził. Tylko sam ram używa 1
Reply
#3

supergiant40 napisał: Zamierzam zbudować niedrogi komputer do gier z co najmniej 8 GB pamięci RAM 2133 DDR4 za kwotę poniżej 400 USD SGD. Mam już pod ręką GTX 750Ti. Planuję rozpocząć budowę, ponieważ mój obecny pulpit się starzeje. Naprawdę doceniam każdą pomoc, którą otrzymuję. Dzięki! 400 USD? lol Proponuję trzymać pieniądze i zaoszczędzić więcej, aby dokonać aktualizacji. 8 GB pamięci RAM to> 100 USD ze względu na ostatnią podwyżkę cen. Krwiopijcy.
Reply
#4

Z tym budżetem najlepiej zajrzeć do sekcji Marketplace.
Reply
#5

supergiant40 napisał: Zamierzam zbudować niedrogi komputer do gier z co najmniej 8 GB pamięci RAM 2133 DDR4 za kwotę poniżej 400 USD SGD. Mam już pod ręką GTX 750Ti. Planuję rozpocząć budowę, ponieważ mój obecny pulpit się starzeje. Naprawdę doceniam każdą pomoc, którą otrzymuję. Dzięki! 400? 7. Gen u ok? G4650 plus płyta h110 itx = 180 ish DDR4 8 gb = 110 CoolerMaster N200 = 60plus FSP Hexa 450w = 59 powodzenia..
Reply
#6

idź pobrać cennik w hwz. Mam wiele komputerów budżetowych.
Reply
#7

Dzięki za wszystkie twoje wejścia. Jeśli jednak podniosę mój budżet do wartości mniejszej lub równej 500 SGD, jaka budowa jest zalecana? P.S Nie musisz mieć ochotę na procesor, A G4400 byłoby w porządku.
Reply
#8

supergiant40 napisał: Dzięki za wszystkie twoje wejścia. Jeśli jednak podniosę mój budżet do wartości mniejszej lub równej 500 SGD, jaka budowa jest zalecana? P.S Nie musisz mieć ochotę na procesor, A G4400 byłoby w porządku. na komputer do gier z budżetem, uzyskaj co najmniej G4560.
Reply
#9

szybko, ktoś sprzedaje płyta główna intel pentium G4560 Gigabyte h110m-s2pv ddr3 https:
Reply
#10

gld998 napisał: szybko, ktoś sprzedaje płyta główna intel pentium G4560 Gigabyte h110m-s2pv ddr3 .. można odzyskać ddr3 Tylko DDR3L, tj. 1,35V. Normalny 1.5V DDR3 nie będzie działał, dopóki nie będzie mógł spaść do 1,35V.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)