Monitoruj awarię Dell 23 "
#1

cześć wszystkim   Chcesz uzyskać szybkie opinie i skorzystać z okazji, aby zobaczyć oferty na monitor.   Monitor ma co najmniej 4 lata. Podczas oglądania YouTube zauważyłem następujące symptomy. Z góry dziękuję, jeśli pomożesz nam wskazać wszelkie możliwe problemy   Oglądanie YouTube i ekran wyblakły na czarno Ponownie uruchomiony ekran komputera nadal jest czarny Wciśnięty przycisk menu monitora, ale nie wyświetla się Dźwięk nadal jest odtwarzany Zdałem sobie sprawę, że nawet ekran nic nie pokazuje, ekran czarny, gdy komputer jest włączony w porównaniu do komputera jest wyłączony jest inny. Ponownie uruchomiono wszystkie punkty mocy i wszystko działało normalnie.   Następnego dnia użyj komputera normalnie ekran wyblakłego na czarny ponownie, dźwięk kontynuuj odtwarzanie
Reply
#2

Wygląda na to, że płytka z podświetleniem LED nie działa. Czas kupić nowy monitor ... lub naprawić płytę.
Reply
#3

Dziękuję za pomoc!
Reply
#4

Użyj silnego światła pochodni na ekranie, gdy zmieni kolor na czarny, jeśli widzisz trochę koloru, oznacza to podświetlenie
Reply
#5

Myślę, że nie może to być problem ze sprzętem. Sprawdź przeglądarkę, YouTube itp. Na przykład. Aktualizacje przeglądarki, ustawienia przeglądarki, ustawienia YouTube, wtyczki do przeglądarek, pliki cookie, rozszerzenia. Czy rozszerzenia wymagają zaktualizowanych wersji. Lub używane rozszerzenie jest blokowane
Reply
#6

PsyClick napisał: cześć wszystkim Chcesz uzyskać szybkie opinie i skorzystać z okazji, aby zobaczyć oferty na monitor. Monitor ma co najmniej 4 lata. Podczas oglądania YouTube zauważyłem następujące symptomy. Z góry dziękuję, jeśli pomożesz nam wskazać wszelkie możliwe problemy Oglądanie YouTube i ekran wyblakły na czarno Ponownie uruchomiony ekran komputera nadal jest czarny Wciśnięty przycisk menu monitora, ale nie wyświetla się Dźwięk nadal jest odtwarzany Zdałem sobie sprawę, że nawet ekran nic nie pokazuje, ekran czarny, gdy komputer jest włączony w porównaniu do komputera jest wyłączony jest inny. Ponownie uruchomiono wszystkie punkty mocy i wszystko działało normalnie. Następnego dnia użyj komputera normalnie ekran wyblakłego na czarny ponownie, dźwięk kontynuuj odtwarzanie Podczas monitoringu POST monitor ONES zmienia kolor na czarny
Reply
#7

Ponownie zanikło, gdy dokonywałem płatności przy użyciu Chrome. Do tej pory podczas bios lub jakiegokolwiek załadunku os nie blaknie.
Reply
#8

Jeśli to możliwe, podłącz monitor do laptopa i sprawdź, czy nadal występuje zanikanie?
Reply
#9

Sprawdź, czy jest to problem z łącznikiem, czy złącze jest luźne, zużyte
Reply
#10

Spróbuj sprawdzić, czy inne źródła, takie jak laptop czy inny procesor, wygenerują ten sam problem
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)