Zgłaszanie pirackiego oprogramowania z Qoo10
#1

Cześć wszystkim,   Kupiłem biuro 2016 z kartą dostępu. Nagle sprzedawca powiedział mi, że zabrakło kluczy i chcę tylko wysłać mi klucze.   Jak wszyscy wiecie, klucze nie są wystarczająco dobre, aby nas chronić, ponieważ karta jest niezbędna do sprawdzenia, czy używasz legalnego biura MS Office.   Ktoś wie, gdzie zgłosić tego oszusta próbującego przekazać nielegalne klucze jako oryginał?   Próbowałem googling, ale nie ma nic w Singapurze. Chcę zgłosić tego robaka. Conman na pewno.
Reply
#2

Sklep Qoo10: - http:
Reply
#3

Aby dokonać aktualizacji, skontaktowałem się z BSA Service Center Singapore BSA Asia 300 Beach Road # 25-08 Concourse Singapur 199555 Telefon: 65.6292.2072 Faks: 65,6292,6369 i prosi mnie o kontakt z Microsoft Singapore Zadzwoniłem do Microsoft Singapore 6888 8432, ale wysłałem do poczty głosowej. Zadzwonię ponownie później. Nie wiem, czy moje wysiłki pójścia na całość legalności będą daremne, czy nie ... cb tio grało po prostu dlatego, że chcesz iść legalnie ... poważnie.
Reply
#4

Spróbuj opublikować na swojej stronie na Facebooku? Obecnie wydaje się, że strony na Facebooku przyciągają więcej uwagi i reagują niż "oficjalne" kanały ....
Reply
#5

Spróbuj: https:
Reply
#6

Tylko aktualizacja. Dobra wiadomość, mój zakup zostanie zwrócony. Ale teraz ludzie z Microsoftu pytają mnie, gdzie jest link i chcą sprawdzić sprzedawców w Qoo10 za sprzedaż licencji Misused MS ... Ho Seh Liao, myślę, że nieumyślnie otwieram puszkę robaków
Reply
#7

Sprzedawca jest z ChRL, bardzo trudno je przygwoździć.
Reply
#8

albertlee napisał: Sprzedawca jest z ChRL, bardzo trudno je przygwoździć. Tak, ale mogą poprosić Qoo10 o ich usunięcie i oznaczyć sprzedającego jako pirata
Reply
#9

gld998 napisał: Tak, ale mogą poprosić Qoo10 o ich usunięcie i oznaczyć sprzedającego jako pirata Cóż, sprzedawca zawsze może zmienić nazwę firmy i dążyć do zmiany listy na Qoo10, nie ma pojęcia, jak prosty jest ten proces w ChRL. W każdym razie, postąpiłeś słusznie i mam nadzieję, że przyniesie to świadomość innym kupującym. Publikuj to na forum podkomitetów.
Reply
#10

sprzedawca może odsprzedawać klucze bizSpark lub MSDN, więc nie jest to całkowicie nielegalne i to jest powód, dla którego nie mogą wyprodukować karty Keycard.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)