Klinika sprzętowa
#1

Nowy MSI 1080 TI LIGHTNING Z     https:
Reply
#2

Posłuchaj mamo, kolejnej rzeczy, na którą mnie nie stać W każdym razie, żarty na bok, bardzo bestialsko wyglądająca karta.
Reply
#3

Celuję w tę kartę! Co to jest srp?
Reply
#4

lingupingu napisał: Spójrz mamo, inne rzeczy, na które mnie nie stać W każdym razie, żarty na bok, bardzo bestialsko wyglądająca karta. Wiemy, że luh, na pewno możesz sobie pozwolić łatwo chcesz lub nie tylko.
Reply
#5

Ginzilla napisał: Celuję w tę kartę! Co to jest srp? Nie znam jeszcze ceny, ale kilka sztuk powinno dotrzeć w ciągu 2 tygodni. Może możesz pm clon22 zarezerwować wcześniej.
Reply
#6

Ginzilla napisał: Celuję w tę kartę! Co to jest srp? Jeśli naprawdę chcesz tę kartę, najpierw zamów w przedsprzedaży w sklepie clon22 lub w sklepach detalicznych. Wtedy GTX 980Ti Lightning Corbell zdołał dostarczyć tylko 2-3 przesyłki (tylko po kilka sztuk), zanim MSI zdecydowało się na EOL w serii Lightning. Tak może się zdarzyć również 1080Ti. Tylko MSI wie, jak długo chcą sprzedać tę kartę.
Reply
#7

@Corbell napisał: Wiemy, że lah, na pewno możesz sobie pozwolić łatwo chcesz lub nie tylko. Wah ... mai seksowny leh
Reply
#8

Niektóre zapasy właśnie się pojawiają. Powinien być dostępny w SLS tego wieczoru. Srp 1399 USD.
Reply
#9

Sian pewnie na magazynie szybko dzięki górnikom Możliwa rezerwacja?
Reply
#10

Mogę spróbować. Czy możesz podać mi swoje imię i Hp? wolnavi napisał: Sian pewnie na magazynie szybko dzięki górnikom Możliwa rezerwacja?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)