Pomoc na ponowne uruchamianie komputera z przerwami
#1

Cześć chłopaki,   Chciałbym tutaj uzyskać pomoc.   Ostatnio mój komputer działał dziwnie i kiedy robię pracę, komputer nagle uruchamia się automatycznie bez powodu. Występuje sporadycznie i przez kilka dni będzie dobrze, ale czasami będzie występować 2-3 razy dziennie. To jest cholernie irytujące, kiedy wykonujesz pracę, a komputer po prostu ponownie się uruchamia.   Mój komputer ma tylko około roku, a moje specyfikacje są po prawej stronie. Czy ktoś może mnie oświecić, o co może być problem?   EDYCJA: Sprawdziłem temperatury za pomocą oprogramowania do monitorowania temperatury i wszystko wydaje się być w normalnym zakresie.   Z góry dziękuję!
Reply
#2

Zrobiłeś jeden test barana i widzisz? pobierz memtest i zobacz wyniki. przetestuj go w każdym miejscu z cennym ramieniem.
Reply
#3

Lepiej pobrać i uruchomić memtest86.
Reply
#4

coś nie tak z baranem? okej mogę przeprowadzić test i opublikować wyniki
Reply
#5

zwykle tego rodzaju problemy mają niewiele możliwości. 1. mobo 2. ram 3. psu 4. gpu. ale skoro już mówisz, że temp jest w normalnym zakresie, możemy wykluczyć gpu i cpu.
Reply
#6

lol Nie wiem, co jest nie tak z twoim komputerem. części ur wygląda dobrze.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: ale skoro już mówisz, że temp jest w normalnym zakresie, możemy wykluczyć gpu i cpu. nawet jeśli nie ma problemu z nagrzewaniem, wadliwy sprzęt również może spowodować problem ....
Reply
#8

ahwei91 napisał: nawet jeśli nie ma problemu z nagrzewaniem, wadliwy sprzęt również może spowodować problem .... No tak. możemy monitorować ciepło, ale inne części, których nie możemy monitorować, mogą więc być pewne części dmg na płytce drukowanej.
Reply
#9

Najpierw zaktualizowałbym BIOS
Reply
#10

qwerty 111 napisał: lol i nie wiem, co jest nie tak z ur komputera. części ur wygląda dobrze. Dokładnie tak, tylko ja i ja ulepszaliśmy je jak rok temu.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)