brak dostępu do sieci Kabel Starhub do WRT120N
#1

Hmm, potrzebuję jakiejś pomocy poważnie .. mój kumpel używa starego starhubowego modemu 100mbps bez bezprzewodowego i nie może połączyć się z internetem razem z cisco wrt120n. Może uzyskać dostęp do panelu administracyjnego, ale ip dont wydaje się być w stanie rozwiązać, więc panel administracyjny pokazuje 0.0.0.0 dla bramy i pasz. On działa na Windows 7. Pls asyst Z góry
Reply
#2

alvin86 napisał: Hmm, potrzebuję jakiejś pomocy poważnie .. mój kumpel używa starego starhubowego modemu 100mbps bez bezprzewodowego i nie może połączyć się z internetem razem z cisco wrt120n. Może uzyskać dostęp do panelu administracyjnego, ale ip dont wydaje się być w stanie rozwiązać, więc panel administracyjny pokazuje 0.0.0.0 dla bramy i pasz. On działa na Windows 7. Pls asyst Z góry Tak późno wciąż to robisz? Z czego korzysta stary modem?
Reply
#3

Zadzwoń do 1633.
Reply
#4

xxMoMo napisał: Tak późno wciąż to robisz? Z czego korzysta stary modem? Tak, braciszku ... skonfiguruj, aż chcesz wymiotować krwią Używa motorola sb6120 Próbowałem bezpośredniego połączenia. To działa
Reply
#5

AhPORK napisał: Zadzwoń do 1633. Lol bracie .. zadzwoń do nich powiedzą, że jego problem z routerem zapytaj mnie zadzwoń cisco
Reply
#6

alvin86 napisał: Lol bracie .. zadzwoń do nich powiedzą, że jego problem z routerem zapytaj mnie zadzwoń cisco Prośba o wsparcie techniczne.
Reply
#7

alvin86 napisał: Tak, braciszku ... skonfiguruj, aż chcesz wymiotować krwią Używa motorola sb6120 Próbowałem bezpośredniego połączenia. To działa Ahh, ten sam modem, którego używam obecnie. Nie mam problemów z połączeniem z routerem Asus. Upewnij się, że modem jest podłączony w ten sposób. Linia TV -> Motorola -> Router (WAN! Nie LAN) Cisco WRT120N. Nie chcę łamać twojej bańki, ale z mojego wcześniejszego doświadczenia, ja i mój chłopak próbowaliśmy wykonać tę pracę z dużym problemem. W końcu otwiera kosz i wrzuca ciężko. ~~~~ Edytuj ~~~ Och, zapomniałem zaktualizować kilka kroków. Upewnij się, że wyłączasz przed wykonaniem powyższego kroku. MUSISZ wyłączyć modem Motoroli. Po zastosowaniu połączenia włącz je. Modem Motoroli ma złe zachowanie "Już wysłałem IP i zapytałeś ponownie."
Reply
#8

xxMoMo napisał: Ahh, ten sam modem, którego używam obecnie. Nie mam problemów z połączeniem z routerem Asus. Upewnij się, że modem jest podłączony w ten sposób. Linia TV -> Motorola -> Router (WAN! Nie LAN) Cisco WRT120N. Nie chcę łamać twojej bańki, ale z mojego wcześniejszego doświadczenia, ja i mój chłopak próbowaliśmy wykonać tę pracę z dużym problemem. W końcu otwiera kosz i wrzuca ciężko. ~~~~ Edytuj ~~~ Och, zapomniałem zaktualizować kilka kroków. Upewnij się, że wyłączasz przed wykonaniem powyższego kroku. MUSISZ wyłączyć modem Motoroli. Po zastosowaniu połączenia włącz je. Modem Motoroli ma złe zachowanie "Już wysłałem IP i zapytałeś ponownie." Ahh ... próbował użyć starego modemu limksys o prędkości 24 Mb / s. W jakiś sposób router dun aktualizuje sieć IP modemu .. Właśnie wróciłem do domu. Tml po pracy przejdzie przez swoje miejsce i ponownie się uruchomi
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)