Ftp, aby zobaczyć miniatury obrazów n wyświetlać chińskie teksty?
#1

Używam Asusa n56u do skonfigurowania ftp przez domenę Asus. Jednak za każdym razem, gdy chcę przeglądać mój extender USB usb3.0 przez Internet, zawsze nie widzę miniaturek obrazów dla moich kolekcji zdjęć, a także nie mogę czytać chińskich tekstów nazw plików.   Jak mogę pokonać te problemy?
Reply
#2

Ustaw swoje ustawienie Region w następujący sposób:
Reply
#3

Z jakiego klienta FTP korzystasz? Myślę, że FTP nie może mieć podglądu miniatury. Ale jestem pewien, że potrafi czytać chińską postać. Spróbuj użyć przeglądarki, np. Chrome do FTP na dysk, aby sprawdzić, czy czyta się chiński. Mogę zobaczyć chińską postać używając Chrome lub Total Commander do ftp home do mojego ASUS AC87U.
Reply
#4

Próbowałem z MS Internet Explorer. Funkcja FTP nie odczytuje chińskich znaków.
Reply
#5

Wypróbowałem Chrome, Maxthon i Internet Explorer. Wszyscy nie potrafią czytać chińskich tekstów. Aby zobaczyć miniatury obrazów i chińskie teksty, muszę skonfigurować VPN? Jeśli moim celem jest tylko przeglądanie i pobieranie takich plików (wymienionych powyżej), czy VPN jest przesadzone? VPN spowolni mój dostęp w porównaniu do korzystania z FTP?
Reply
#6

Czy korzystasz z Androida?
Reply
#7

Wypróbowałem kilka androidów, żaden nie czyta po chińsku. Wszystkie ftp nie widzą miniatur?
Reply
#8

Używam Total Commander na Androida. Jeśli chcesz tego spróbować, musisz także pobrać wtyczkę FTP do Total Commander. Widzę dla mnie tekst w języku chińskim. Mam nadzieję, że ten działa dla Ciebie.
Reply
#9

Teraz mogę zobaczyć chińskie teksty po tym, jak poszedłem do oprogramowania padavan, aby zmienić niektóre ustawienia w sekcji usb, po prostu pozwalając "przeczytać" obok chińskich folderów tekstowych. Domyślnie jest wyłączona przez router, jak frustrujące! Kolejne pytanie brzmi: jak mogę zobaczyć miniatury obrazów? Nie chcę przeglądać zdjęć, otwierając je dosłownie.
Reply
#10

Ftp nie był tak naprawdę zaprojektowany, aby ładować miniatury. Nie jestem pewien, czy inni klienci to robią. Poza tym FTP nie jest naprawdę bezpieczny. Możesz też uruchomić serwer LAMP lub serwer WWW, w którym możesz zobaczyć miniatury. W przeciwnym razie możesz również uruchomić sambę
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)