PCIe Ethernet 1GBIT LAN lub USB3 1GBIT Ethernet?
#1

Moje ponad 3 yo mobo LAN Port chui. Zastanawianie się nad zamianą PCIe. Ale KNN SLS sprzedaje go za 26 USD, tak naprawdę jest to posiekanie marchewki na maksa.   40 USD może uzyskać USB1 Ethernet 1Gbit LAN Liao.   Czy ktoś kiedykolwiek próbował USB 1GBIT Ethernet LAN? Jak to jest?
Reply
#2

W przypadku sieci Ethernet USB3.0 należy wziąć pod uwagę ograniczenie przepustowości podczas przesyłania danych po przejściu na inny port USB3.0.
Reply
#3

Entry Level PC napisał: Moje ponad 3 yo mobo LAN Port chui. Zastanawianie się nad zamianą PCIe. Ale KNN SLS sprzedaje go za 26 USD, tak naprawdę jest to posiekanie marchewki na maksa. 40 USD może uzyskać USB1 Ethernet 1Gbit LAN Liao. Czy ktoś kiedykolwiek próbował USB 1GBIT Ethernet LAN? Jak to jest? Czy rozważałeś kiedyś korzystanie z łączności bezprzewodowej?
Reply
#4

Entry Level PC napisał: Moje ponad 3 yo mobo LAN Port chui. Zastanawianie się nad zamianą PCIe. Ale KNN SLS sprzedaje go za 26 USD, tak naprawdę jest to posiekanie marchewki na maksa. 40 USD może uzyskać USB1 Ethernet 1Gbit LAN Liao. Czy ktoś kiedykolwiek próbował USB 1GBIT Ethernet LAN? Jak to jest? dawno, dawno temu. Port USB Ethernetu, po pewnym czasie upuszcza pakiet, a następnie dobrze, a następnie upuść inny, a następnie ... Nie jestem pewien, czy USB3 nadal ma ten problem. Pomyśl, że ci bardziej pro mogą oświecić.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)