Nie można użyć Aztech DSL8800GR (S) ADSL2
#1

Cześć wszystkim,   Zostałem oszukany i kupiłem to 2 lata temu, kupujący ukrył fakt, że jest on kompatybilny tylko z usługami szerokopasmowego Internetu singtel, ponieważ jest to router, który się z nim łączył.   Teraz zastanawiam się, czy w ogóle można w ogóle zrekonfigurować i korzystać z tego routera?   Router = Aztech DSL8800GR (S) ADSL2
Reply
#2

bumppppppppppppppppppp
Reply
#3

Możesz go używać tylko jako AP. Router> Kabel Ethernet> AP
Reply
#4

Cześć xonix, dziękuję za odpowiedź! Zrobiłem połączenie takie jak ten modem -> Router -> PC przy użyciu kabla Ethernet, ale nie mogłem uzyskać żadnego połączenia z Internetem. Światło reprezentujące internet było czerwone.
Reply
#5

Połącz się z portem WAN routera. Dostarczany przez ISP Port-1 światłowodowy dostawca usług szerokopasmowych jest przeznaczony wyłącznie do Internetu.
Reply
#6

Zealtee napisał: Cześć xonix, dziękuję za odpowiedź! Zrobiłem połączenie takie jak ten modem -> Router -> PC przy użyciu kabla Ethernet, ale nie mogłem uzyskać żadnego połączenia z Internetem. Światło reprezentujące internet było czerwone. Wykonaj następujące czynności w ustawieniach aztech Wyłącz dhcp, połącz się z routerem z dowolnym z portów Aztech 4 lan. Nie łącz się z siecią WAN, nie zadziała w przypadku AP.
Reply
#7

@Zealtee, aby skonfigurować Aztech DSL8800GR jako AP, po wyłączeniu dhcp w Aztech DSL8800GR, musisz podłączyć go jako dodatkowy router, jak poniżej: Właśnie to @xonix próbuje ci podświetlić. BTW, jakiego usługodawcy internetowego próbujesz użyć z routerem ADSL Aztech DSL8800GR?
Reply
#8

@ tungsten2 @xonix dziękuję za szybką odpowiedź i pomoc! Wypróbuję nowe ustawienia i opublikuję aktualizację. Mój ISP jest obecnie w Starhub. Rozumiem, że jestem w stanie używać routera aztechowego jako punktu dostępowego (co to właściwie jest za wartość), więc czy to oznacza, że moja konfiguracja musi wyglądać tak: modem -> router -> router Aztech -> komputery? Mój główny router D-link robi się stary i marudny i początkowo chciałem go zastąpić routerem aztech ... czy to nie jest możliwe?
Reply
#9

Tak, modem -> router -> router Aztech -> komputery Routery Dlink mają 3 lata gwarancji. Zastępuję oba w styczniu tego roku. Teraz działa swee swee.
Reply
#10

tungsten2 napisał: @Zealtee, aby skonfigurować Aztech DSL8800GR jako AP, po wyłączeniu dhcp w Aztech DSL8800GR, musisz podłączyć go jako dodatkowy router, jak poniżej: Właśnie to @xonix próbuje ci podświetlić. BTW, jakiego usługodawcy internetowego próbujesz użyć z routerem ADSL Aztech DSL8800GR? Właśnie wypróbowałem powyższe ustawienia, to działa, ale sieć jest raczej niestabilna (strony często nie ładują się) i jest wolna. Z drugiej strony funkcja Wi-Fi nie działa.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)