aktywacja systemu Windows 7
#1

czy system Windows rzeczywiście bierze pod uwagę klucz CD, który jest przenoszony na inny komputer po odinstalowaniu systemu Windows i zainstalowaniu go na innym komputerze?
Reply
#2

Thaipau napisał: czy system Windows rzeczywiście bierze pod uwagę klucz CD, który jest przenoszony na inny komputer po odinstalowaniu systemu Windows i zainstalowaniu go na innym komputerze? Cześć Thaipau, Tak! Zostaniesz poproszony o wykonanie aktywacji, a instalacja wyświetli informację, że IID jest nieważny.
Reply
#3

Microsoft.IT.Guy napisał: Cześć Thaipau, Tak! Zostaniesz poproszony o wykonanie aktywacji, a instalacja wyświetli informację, że IID jest nieważny. co się stanie, jeśli starszy komputer z systemem Windows 7 (niedawno zainstalowany z dyskiem) rozbije się i zdemontuje, a teraz chcę zainstalować system Windows 7 na nowym komputerze? jak mogę przenieść lub używać tej samej licencji na ten nowy komputer?
Reply
#4

gbpdem napisał: co się stanie, jeśli starszy komputer z systemem Windows 7 (niedawno zainstalowany z dyskiem) rozbije się i zdemontuje, a teraz chcę zainstalować system Windows 7 na nowym komputerze? jak mogę przenieść lub używać tej samej licencji na ten nowy komputer? cześć Będziesz mógł przenieść go na inny komputer, oczywiście, ale zależy to od rodzaju licencji, a także od sytuacji. Jeśli masz FPP
Reply
#5

Microsoft.IT.Guy napisał: cześć Będziesz mógł przenieść go na inny komputer, oczywiście, ale zależy to od rodzaju licencji, a także od sytuacji. Jeśli masz FPP
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)