Zestaw NUC7i7BNH Intel® NUC
#1

Zestaw NUC7i7BNH Intel® NUC
Reply
#2

Zastosowano ostatnią wersję NUC6i5SYH w tym formacie z cTDP do 25W, Iris GT3e. Wewnętrzny radiator nie wystarcza, aby modele Iris zachowały chłód przy umiarkowanych lub ciężkich ładunkach, jeśli używa się procesora iGPU bardziej niż procesora (80 c nie jest trudne do osiągnięcia w tych przypadkach użycia) i domyślny profil wentylatora jest zoptymalizowany pod względem ciszy. Wydajność jest przyzwoita. Będziesz więc musiał się zmierzyć między temps lub hałasem wentylatora. Przyzwoity sff pc inaczej. Nie jestem pewien, czy ten model poprawił chłodzenie, ale możesz po prostu wykonać
Reply
#3

większość mojego nuca pracuje na poziomie 60 stopni lub więcej. bez względu na to, co robię: poprawić radiator procesora, itp. Temperatura jest tam. myślę, że to z powodu złego projektu. msata jest ułożona na wierzchu karty mini pci, a po użyciu nuc przez pewien czas, msata niezmiennie zawodzi myślę, że lepiej byłoby z innymi implementacjami innych marek
Reply
#4

Czy czaszka i7 NUC będzie gorąca?
Reply
#5

http:
Reply
#6

terry1 napisał: większość mojego nuca pracuje na poziomie 60 stopni lub więcej. bez względu na to, co robię: poprawić radiator procesora, itp. Temperatura jest tam. myślę, że to z powodu złego projektu. msata jest ułożona na wierzchu karty mini pci, a po użyciu nuc przez pewien czas, msata niezmiennie zawodzi myślę, że lepiej byłoby z innymi implementacjami innych marek Czy możesz udostępniać więcej zdjęć na załączonym zdjęciu?
Reply
#7

80 stopni ... Ciekawe, czy ludzie wiedzą, w jakiej temperaturze pracują ich PS4 i XBox.
Reply
#8

80 jest w porządku dla laptopów, normalna temperatura docelowa, chyba że jest bardzo przyzwoite chłodzenie. Nie jest idealny, ale NUC działa także na komputerach przenośnych. Wersja Iris może łatwo trafić w ~ 88C, jeśli coś półintensywnego idzie na GPU z 6260U na 2,9 GHz. Jest dość blisko strefy dławienia, chyba że odkryjesz opcje w wizualnym biosie Nuc, aby uzyskać maksymalną wydajność, a dostępne profile wentylatorów to: -Chłodny
Reply
#9

Więc gdzie możemy kupić online w atrakcyjnej cenie?
Reply
#10

pchltws napisał: Czy możesz udostępniać więcej zdjęć na załączonym zdjęciu? https://www.google.com.sg/search?q=s...hrome&ie=UTF-8
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)