MSI Z370 Mobo Thread
#1

MSI Z370 Mobo Thread
Reply
#2

bez gier m5?
Reply
#3

Co powiesz na Z370M Gaming dla kompilacji mATX?
Reply
#4

Poszukuję czarno-czerwonego motywu do mojej następnej kompilacji. Gra plus wygląda dobrze i nie jest droga. Muszę poczekać na więcej recenzji na ten temat.
Reply
#5

rayusan napisał: bez gier m5? Jeszcze nie w produkcji. Może tym razem rozważyć grę pro carbon? Nastąpiło sporo zmian w zakresie nazewnictwa produktów MSI i segregacji cech. M5
Reply
#6

Intel LAN i killer lan, co jest różne? i czy adapter wifi może być użyty w mojej grze z mobo z97 5 mobo?
Reply
#7

clon22 napisał: Po wakacjach. W połowie października będzie (mam nadzieję) Ale jest z wersją Wi-Fi Intel AC-8265. Jakieś wyobrażenie o cenie teraz jak inni?
Reply
#8

Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#9

rayusan napisał: Intel LAN i killer lan, co jest różne? i czy adapter wifi może być użyty w mojej grze z mobo z97 5 mobo? Killer LAN więcej dla graczy, którzy chcą mieć lepsze czasy pingowania, ale w rzeczywistości tak naprawdę zależy od twojego internetu. Mówię "zdobywaj się", ponieważ istnieją routery obsługujące komputery Killer Based, takie jak nowy Linksys WRT32X, który został sprawdzony, by działał wyjątkowo dobrze z komputerami typu Killer. Wielu producentów mobo wdraża także Killer LANS na swoich środkowo-zaawansowanych platformach, więc powinno to być całkiem zrozumiałe. https://www.tweaktown.com/reviews/8313/l...index.html
Reply
#10

rayusan napisał: Intel LAN i killer lan, co jest różne? i czy adapter wifi może być użyty w mojej grze z mobo z97 5 mobo? Masz na myśli samodzielne wifi? Tak, możesz kupić dowolny klucz wifi innej firmy i użyć go na swojej tablicy. Co do różnicy, w przeszłości wiele skarg na zabójców
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)