Amazon Free Global Shipping
#1

Witajcie bros!   Ja kwalifikuję się do bezpłatnej wysyłki do Singapuru ponad 125 USD, ale kiedy się wymelduję, Kena zostanie obciążona przez Amazon Global Shipping.   Whhhaaaaaat? Kupiłem kilka razy z Amazon, ale nigdy nie miałem tego doświadczenia. Uprzejmie poradzę. Dziękujemy!
Reply
#2

Potwierdź wszystkie produkty kwalifikujące się do FSSG i sprzedane przez Amazon bezpośrednio. Jednym ze sposobów sprawdzenia jest dodanie wielu ilości dla każdego przedmiotu, aż uderzy nas 125 dolarów i zobacz, czy pojawiają się opcje bezpłatnej wysyłki. Być może możesz tutaj opublikować linki do elementów. Brak odsyłaczy dozwolone plz. Ponadto, sprawdź, czy wybrałeś opcję bezpłatnej wysyłki. To nie jest automatycznie wybierane.
Reply
#3

shadow84 napisał: Potwierdź wszystkie produkty kwalifikujące się do FSSG i sprzedane przez Amazon bezpośrednio. Jednym ze sposobów sprawdzenia jest dodanie wielu ilości dla każdego przedmiotu, aż uderzy nas 125 dolarów i zobacz, czy pojawiają się opcje bezpłatnej wysyłki. Być może możesz tutaj opublikować linki do elementów. Brak odsyłaczy dozwolone plz. Ponadto, sprawdź, czy wybrałeś opcję bezpłatnej wysyłki. To nie jest automatycznie wybierane. ohhh mam to! Tak masz rację. Porównałem moje produkty i odkryłem, że niektóre nie są sprzedawane bezpośrednio przez Amazon. Na stronie produktu, jeśli jest napisane "Wysyłka i sprzedaż przez Amazon.com", to kwalifikuje się do bezpłatnej wysyłki !! dzięki Shadow! <3
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)