Prolink PRN 2001
#1

Witam wszystkich, Niedawno Właśnie zmienił się Starhub BB od Singtel BB , ale potrzebują pomocy w zakupie routera bezprzewodowego. Nie trzeba być bardzo szybkie prędkości ponieważ jestem tylko zwykły użytkownik . Natknąłem Prolink PRN 2001 router bezprzewodowy , ale nie mogliśmy znaleźć żadnych opinii w internecie .   Czy ktoś tutaj używając bro to bezprzewodowy router ? lub jakiekolwiek inne zalecenie mogę kupić ?
Reply
#2

Właśnie kupił PRN2001 ponieważ jest tania, posiada funkcję gościa i może być stosowany jako repeater . Jestem obecnie za pomocą 7 -letnią routera EnGenius jako repeater do swobodnego routera Cisco Starhub ponieważ 2 z mojego pulpitu znajdują się z dala od punktu kablowej Starhub a ja nie chce kupić adaptery WiFi. Router EnGenius jest idealny jako środek przedłużający zasięg wifi plus przewodowy router moim 2 komputery do dzielenia się z internetem i siecią domową . Z PRN2001 DCHP jest automatycznie wyłączany tak póki . To działało idealnie jako repeater do wszystkich moich urządzeń bezprzewodowych , przewodowych moje 2 komputery nie można udostępniać w Internecie. Tryb gościa mają również ten sam problem.
Reply
#3

Wreszcie miał wszystko rozstrzyga ustawiania adresu IP ProLink by dopasować zakres IP Cisco . Należy również pamiętać, aby umożliwić gości do logowania do sieci dla gości w menu dla gości , a nie tylko włączenie tej funkcji. stregth sygnał PRN2001 nie jest tak dobry jak router Asus stosowanego w sieci mojego syna , ale jest zdecydowanie lepiej niż -10dbm albo routerach Cisco lub EnGenius . Powodzenia , jeśli kupujesz ten router w tym samym celu co ja.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)