1Gbps FIBER domowego łącza szerokopasmowego @ 49,90 USD
#1

Co zawiera ten plan światłowodowy? (8miesięcy ZA DARMO .. po tym 49,90
Reply
#2

bestbuy.sg napisał: Co zawiera ten plan światłowodowy? (8miesięcy ZA DARMO .. po tym 49,90
Reply
#3

Od kiedy Best Buy dostał tutaj swoje operacje, a nawet zaczął korzystać z ISP?
Reply
#4

To dziwne, wydaje się jednak, że ten router jest Starhub.
Reply
#5

Zer0 Cha0s napisał: wydaje się dziwne, ale wygląda na to, że router jest Starhub. To jest Nowa Promocja Starhub. Starhub i M1 są dobre w nowym planie.
Reply
#6

M1 oferuje mobilną łączność szerokopasmową na poziomie 39 USD. Jeśli zapłacisz 5 USD więcej, możesz uzyskać router AC. Teraz mają pakiet BPL. Pakiet SH jest dobry, jeśli zarejestrujesz się w pakiecie. Ale telewizja kablowa w rzeczywistości nie oferuje niczego dodatkowego, ponieważ można dostroić się do jednego programu na raz, a pakiet jest dość restrykcyjny. SH telewizję kablową można zasubskrybować tylko wtedy, gdy używasz światłowodu SH. Więc w zasadzie zabijają się.
Reply
#7

Medicated Oil napisał: M1 oferuje mobilną łączność szerokopasmową na poziomie 39 USD. Jeśli zapłacisz 5 USD więcej, możesz uzyskać router AC. Teraz mają pakiet BPL. Pakiet SH jest dobry, jeśli zarejestrujesz się w pakiecie. Ale telewizja kablowa w rzeczywistości nie oferuje niczego dodatkowego, ponieważ można dostroić się do jednego programu na raz, a pakiet jest dość restrykcyjny. SH telewizję kablową można zasubskrybować tylko wtedy, gdy używasz światłowodu SH. Więc w zasadzie zabijają się. Myślę, że M1 ma lepszą promocję, ponieważ płaci się tylko 5,90 USD
Reply
#8

M1 podaje jaki router? AC68?
Reply
#9

Henry Ng napisał: Myślę, że M1 ma lepszą promocję, ponieważ płaci się tylko 5,90 USD / mc. Zdałem sobie sprawę, że SH daje nowy router wifi zamiast zwykłego routera walczarki WiFi. Router SH jest lepszy niż router M1. Sądzę, że M1 powinien zmienić swój darmowy router i zaoferować darmowy box tv ryan na następnym programie IT w przyszłym miesiącu. Pod względem jakości Internetu między M1 i SH słyszę więcej hałasu na włóknie SH niż na włóknie M1.
Reply
#10

Medicated Oil napisał: Zdałem sobie sprawę, że SH daje nowy router wifi zamiast zwykłego routera walczarki WiFi. Router SH jest lepszy niż router M1. Sądzę, że M1 powinien zmienić swój darmowy router i zaoferować darmowy box tv ryan na następnym programie IT w przyszłym miesiącu. Pod względem jakości Internetu między M1 i SH słyszę więcej hałasu na włóknie SH niż na włóknie M1. Czy DIR-868L nie jest cylindryczny?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)