PG279Q vs XB271HU
#1

Drodzy użytkownicy ,   Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami z każdym z powyższych monitorów ?!   Jakie są rzeczy, które lubię i nie lubię o tym ?? !! Na przykład,   - Cena - estetyczna - Jakość Panel / firmware - Menu monitora i łączność - Obsługa klienta / serwis gwarancyjny   Twoja opinia pomoże nam zdecydować , który kupić . Dzięki!
Reply
#2

Myślę, że wielu pójdzie na Acer, i nie wiele osób korzystających Asus chociaż.
Reply
#3

Kairos napisał: Drodzy użytkownicy, Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami z każdym z powyższych monitorów ?! Jakie są rzeczy, które lubię i nie lubię o tym ?? !! Na przykład, - Cena - estetyczna - Jakość Panel / firmware - Menu monitora i łączność - Obsługa klienta / serwis gwarancyjny Twoja opinia pomoże nam zdecydować, który kupić. Dzięki! Cena - Acer wygrywa, ponieważ jest trochę tańsze. Estetyczna - Asus wygrywa komfortowo. To po prostu wygląda elegancki i czuje więcej premii. Jakość Panel - To jest trudne pytanie. QC do Asus PG279Q jest bardzo niespójne i nie było wiele skarg on-line na temat nadmiernego krwawienia podświetlenie. Wydaje się, że jest mniej skarg na QC do Acer ale nigdy nie wiadomo. Właśnie kupił PG279Q i musiał przejść przez jedną zamian dostać jednostkę przy minimalnym BLB. Menu monitora i łączność - Kontrole na Asusa są fantastyczne. Według niektórych opinii online, więc znacznie lepiej niż Acer. usługi wsparcia / gwarancja klienta - Naprawdę, nie mogę wypowiedzieć się na temat tego, jak nie mam dużego doświadczenia z innym. W sumie, jeśli masz pieniądze wydać i mają szczęście dostać PG279Q bez żadnych problemów QC, powiedziałbym, że jest lepszym PG279Q monitora.
Reply
#4

seoulman napisał: ... W sumie , jeśli masz pieniądze wydać i mają szczęście dostać PG279Q bez żadnych problemów QC , powiedziałbym , że jest lepszym PG279Q monitora . Dziękujemy za dzielenie się. Prosimy pamiętać, aby głosować na PG279Q . Jak na razie , żaden głos w ogóle.
Reply
#5

??? ASUS PG279Q bezpiecznie dostać teraz ??? nie jest wątek o ASUS 279 tam Lubię asus bardziej ze względu na zaprojektowanie używają tego samego panelu ale QC i aftersale sprawiają mi trochę martwić mam grać ? btw nie będzie AOC przychodzącego na niego sposób bardzo szybko
Reply
#6

Kairos napisał: Dziękujemy za dzielenie się. Prosimy pamiętać, aby głosować na PG279Q . Jak na razie , żaden głos w ogóle. Lol To jak u naprawdę chcesz, Asus
Reply
#7

Asus QC i lokalna rodzaju agentem straszne Mówienie ludziom , że masz tylko 1 szansę się zmienić, jeśli podświetlenie krwawienia jest straszna Najgorszy niż zakup z Amazon i Newegg
Reply
#8

m0n0n0ke napisał: Asus QC i lokalna rodzaju agentem straszne Mówienie ludziom , że masz tylko 1 szansę się zmienić, jeśli podświetlenie krwawienia jest straszna Najgorszy niż zakup z Amazon i Newegg owszem człowiekiem , zwłaszcza z QC tych monitorów. Myślę, że lepiej iść do Acer . więcej spokoju umysłu.
Reply
#9

Moja rada jest następująca. Jeśli szukasz jakości monitora Acer XB271HU , odnoszą się do tego forum. Jest zdecydowanie lepiej mniej narzeka od forumers tutaj wyjątkiem kilku w porównaniu do zagranicznych nabywców , którzy mają więcej problemów wynikających z różnych zakładów produkcyjnych. Jeśli można zapamiętać , Asus PG279Q korzysta z tego samego panelu jako XB271HU . Jedynym powodem, dla wyższej cenie to płacisz za markę. Więc ostatecznie Teraz, to do wyboru. Dla mnie osobiście , Cena - Acer jest tańszy Spójrz monitora - Monitor Acer jest Bezel mniej . Lepiej wygląda w wyniku.
Reply
#10

przełączane z xb271hu do pg279q i nigdy nie obejrzał się od . zapłacił $ 200 premii dla estetyki ROG markowych monitorze , ale miałem szczęście , aby uzyskać dobry panel jakości .
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)