Singtel Mobile Broadband 300mbps z modemem Huawei E5786 MiFi
#1

Wiem, że starhub był kiepski niż M1, ale nigdy wcześniej nie próbował mobilnego Internetu Singtel.   Czy ktoś używa Singtel Mobile Broadband 300mbps z Huawei E5786 MiFi Modem? jakąś recenzję? jak gd i jak szybko to było? Dzięki.
Reply
#2

Używam e5776, na razie tak dobrze. W mojej opinii nie spotkałem się z niską niezawodnością usług. Nie próbowałem e5786, ponieważ tylko około połowa wyspy ma zasięg 300 Mb / s. Dla e5776, żywotność baterii jest niesamowita, ale robi się GORĄCO bardzo łatwo .. więc nie możesz umieścić jej w kieszeni jako jej niewygodnego cos of tge temp .. Do przyszłego dowodu uważam, że e5786 to dobra inwestycja. Prędkość zależy od twojego urządzenia mifi, a nie od planu ..
Reply
#3

renfred89 napisał: Używam e5776, na razie tak dobrze. W mojej opinii nie spotkałem się z niską niezawodnością usług. Nie próbowałem e5786, ponieważ tylko około połowa wyspy ma zasięg 300 Mb / s. Dla e5776, żywotność baterii jest niesamowita, ale robi się GORĄCO bardzo łatwo .. więc nie możesz umieścić jej w kieszeni jako jej niewygodnego cos of tge temp .. Do przyszłego dowodu uważam, że e5786 to dobra inwestycja. Prędkość zależy od twojego urządzenia mifi, a nie od planu .. Dzięki, ponieważ ostatnio, kiedy korzystam z mobilnej sieci szerokopasmowej starhub, była bardzo powolna, a prędkość bardzo zła. Moje złe też, ponieważ nie robię żadnych badań przed podpisaniem go, ale teraz muszę zrobić badania, zanim podpiszę plan, więc dlaczego pytam, czy naprawdę warto. Dzięki.
Reply
#4

Chciałbym zarejestrować singtel mobile bb..na jednym użyciu? Czy naprawdę jest tat gd..high stabilna prędkość w każdym czasie nawet pk hr?
Reply
#5

Ronaldo88 napisał: Chciałbym zarejestrować singtel mobile bb..na jednym użyciu? Czy naprawdę jest tat gd..high stabilna prędkość w każdym czasie nawet pk hr? Nie mogę zagwarantować. Zależy od sytuacji. Do tej pory nie mam na co narzekać ...
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)