[Aktualności] Nowy zestaw Strix RX Vega 64 firmy ASUS zawiera trzy wentylatory i oświ
#1

Teraz, gdy AMD oficjalnie ogłosiło nowe karty graficzne Vega, ASUS nie tracił czasu na wypuszczenie nowej Strix RX Vega 64, jednej z pierwszych dostosowanych wersji Vega 64.     Zobacz całą historię tutaj ...
Reply
#2

Galeria z witryny Asus wygląda jak 2.5 slot zamiast 2, ale dla Strix OC RX Vega 64.
Reply
#3

Chcę włączyć styl dmuchawy. Nie wiem jednak, jak dobry jest chłodzący styl referencyjny
Reply
#4

Myślę, że zajmuje to 3 miejsca. Przeczytałem to gdzieś. Niestety, AMD stworzyło kolejne, energiczne i ogniste rozwiązanie graficzne.
Reply
#5

watzup_ken napisał: Myślę, że zajmuje to 3 miejsca. Przeczytałem to gdzieś. Niestety, AMD stworzyło kolejne, energiczne i ogniste rozwiązanie graficzne. 2,5 dah ... W każdym razie to było zbyt późno i rozczarowujące, aż ludzie nie byli zainteresowani liao ..
Reply
#6

watzup_ken napisał: Myślę, że zajmuje to 3 miejsca. Przeczytałem to gdzieś. Niestety, AMD stworzyło kolejne, energiczne i ogniste rozwiązanie graficzne. Moc 600 W ~ 700 W to więcej niż potrzeba do zasilania Vega64. Naprawdę nie myślę, że to głód mocy i tak uważamy, że mamy tak dużo mocy w dłoni. W przeciwnym razie nie kupimy psu 600-700W.
Reply
#7

wygląda dobrze
Reply
#8

MoneyFace = p napisał: 2,5 dah ... W każdym razie to było zbyt późno i rozczarowujące, aż ludzie nie byli zainteresowani liao .. Nie martw się, górnicy złapią ich wszystkich.
Reply
#9

MoneyFace = p napisał: 2,5 dah ... W każdym razie to było zbyt późno i rozczarowujące, aż ludzie nie byli zainteresowani liao .. 2.5 nadal zajmuje 3 miejsca w prawo? Jeśli nie masz ochoty na następną kartę, dotknij prawie ognistej karty graficznej. Czuję, że jest to siła głodna w stosunku do konkurencji. Zastrzegam część wydajności do czasu oficjalnych recenzji. Ale patrząc na Polaris, prawdopodobnie dobrze sobie poradzi tylko w wybranych grach takich jak AOS, Doom, Hitman itp.
Reply
#10

ragnarok95 napisał: Moc 600 W ~ 700 W to więcej niż potrzeba do zasilania Vega64. Naprawdę nie myślę, że to głód mocy i tak uważamy, że mamy tak dużo mocy w dłoni. W przeciwnym razie nie kupimy psu 600-700W. Zamierzam zdobyć VEGA 64 i odważnie próbuję uruchomić to na moim zasilaczu SFX o mocy 450 W, który został dostarczony z moim Asrockiem M8. Mam już zainstalowany Asus MARS 760 (GTX 760 x 2) i do tej pory wszystko działało dobrze.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)