Pomóż ... usługi singtel fiber
#1

Cox moja rodzina czuła, że nie potrzebujemy miotv, więc po porozumieniu członków rodziny,   mój ojciec zdecydował się na rekompensatę za 1 Gb / s bez limitu (50 USD) .......     Wczoraj, singtel ppl, przyjdź n zainstalowany ... Wtedy zdałem sobie sprawę, że jest to faktycznie plan domu 500mb ....   Cox mój ojciec dono angielski, powiedział, że singtel ppl powiedział mu, że ten plan nie ma miotv, a on zapłacił dodatkowe kilka dolarów ponad 50 $ za modem, więc podpisał plan ....   Czułem, że to bardzo źle, płacąc> 50 za wolniejszą prędkość ....   Pomoc .... co możemy teraz zrobić ...
Reply
#2

Nie pytaj mnie, dlaczego nie idziemy do m1 lub starhub, Moi starzy ludzie nie lubią M1, zawsze powtarzali, że M1 ładuje więcej. W rzeczywistości chcieliśmy planować 1 gb, ale głupi technik zszedł 2 razy, wciąż nie może się ustawić ... Nie wiem, co się stało, bo nie było mnie w tym czasie ... Tak więc moi rodzice wrócili, aby zarejestrować się w singtel ...
Reply
#3

Przepraszam za to, że czuję się oszukany ... Ale przy nieograniczonym 1 Gbps musisz kupić swój własny modem (nie wiesz, czy możesz użyć swojego obecnego modemu), podczas gdy pod planem pakietu dostaniesz darmowy modem. Jeśli policzysz koszt modemu, może nie ma dużej różnicy? Pomiędzy 1Gbps a 500Mbps, wątpię, byś mógł zauważyć różnicę, chyba że jesteś ciężkim użytkownikiem.
Reply
#4

Jestem w porządku z aktualną prędkością ... Ale mój dom ma 5 laptopów i 10 urządzeń mobilnych łączących się z WiFi, dlatego zdecydowaliśmy się na szybszy ... Najbardziej dziwną rzeczą jest to, że jest to plan domu z włóknami, ale nie ma skrzynki miotv ....
Reply
#5

dlaczego robisz cox Cox Cox, kto jest cox?
Reply
#6

||||||||||| napisał: dlaczego robisz cox Cox Cox, kto jest cox? jego cyklooksygenaza ...
Reply
#7

jmksqjt napisał: ... Najbardziej dziwną rzeczą jest to, że jest to plan domu z włóknami, ale nie ma skrzynki miotv .... ... Zaproponuj najpierw sprawdzić, co jest w umowie ...
Reply
#8

jmksqjt napisał: Najbardziej dziwną rzeczą jest to, że jest to plan domu z włóknami, ale nie ma skrzynki miotv .... pakiet światłowodowy nie obejmuje telewizji singtel. tylko pakiet światłowodowy będzie dostarczany z singtelową telewizją.
Reply
#9

jmksqjt napisał: Cox moja rodzina czuła, że nie potrzebujemy miotv, więc po porozumieniu członków rodziny, mój ojciec zdecydował się na rekompensatę za 1 Gb / s bez limitu (50 USD) ....... Wczoraj, singtel ppl, przyjdź n zainstalowany ... Wtedy zdałem sobie sprawę, że jest to faktycznie plan domu 500mb .... Cox mój ojciec dono angielski, powiedział, że singtel ppl powiedział mu, że ten plan nie ma miotv, a on zapłacił dodatkowe kilka dolarów ponad 50 $ za modem, więc podpisał plan .... Czułem, że to bardzo źle, płacąc> 50 za wolniejszą prędkość .... Pomoc .... co możemy teraz zrobić ... Zadzwoń pod 1688. Powiedz im wszystko, co tu powiedziałeś. Zapytaj, czy możesz wrócić do planu 1 gbps.
Reply
#10

Myślę, że najpierw dostarczają 500 Mbps? Kiedy modem będzie dostępny, zostanie uaktualniony do 1Gbps?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)