Dlaczego nie mogę łatwo przełączyć się z MR na M1?
#1

Obecnie jestem na MR. Zakończenie kontraktu za 2 tygodnie i zamierzam zakończyć usługę i przejść do planu M1 29 100 Mb / s.   Kontrolerz M1 sprawdził mój adres i skomentował, że mój port 2 jest zablokowany itp. I muszę zapłacić 200 $ za coś, co trzeba naprawić.   Powiedziałem mu nie, nie, co zablokował port 2? Używam teraz MR. Ponieważ nie używam jednocześnie 2 usług. W dniu instalacji odłączę MR ONT od punktu światłowodowego, a następnie personel M1 będzie mógł kontynuować instalację. Mówi, że port może nie zostać natychmiast zwolniony. Poprosiłem go o szczegóły, mówiąc, że nie jest pewien, czy mogę chcieć sprawdzić w Opennet po więcej szczegółów.   Czy ktokolwiek wie, o czym mówi ten koleś? Czy punkt światłowodowy zainstalowany przez Opennet nie może być z łatwością wykorzystany przez żadnego z 3 operatorów telekomunikacyjnych dla żadnego z oferowanych przez siebie planów? Fibre nie działa w ten sposób?   Czy ktoś z wiedzą może mieć udział w laika, jaki jest tutaj problem?
Reply
#2

neucomer napisał: Obecnie jestem na MR. Zakończenie kontraktu za 2 tygodnie i zamierzam zakończyć usługę i przejść do planu M1 29 100 Mb / s. Kontrolerz M1 sprawdził mój adres i skomentował, że mój port 2 jest zablokowany itp. I muszę zapłacić 200 $ za coś, co trzeba naprawić. Powiedziałem mu nie, nie, co zablokował port 2? Używam teraz MR. Ponieważ nie używam jednocześnie 2 usług. W dniu instalacji odłączę MR ONT od punktu światłowodowego, a następnie personel M1 będzie mógł kontynuować instalację. Mówi, że port może nie zostać natychmiast zwolniony. Poprosiłem go o szczegóły, mówiąc, że nie jest pewien, czy mogę chcieć sprawdzić w Opennet po więcej szczegółów. Czy ktokolwiek wie, o czym mówi ten koleś? Czy punkt światłowodowy zainstalowany przez Opennet nie może być z łatwością wykorzystany przez żadnego z 3 operatorów telekomunikacyjnych dla żadnego z oferowanych przez siebie planów? Fibre nie działa w ten sposób? Czy ktoś z wiedzą może mieć udział w laika, jaki jest tutaj problem? to trochę prawda ... potrzeba czasu na zwolnienie portu ... w większości przypadków używa się portu 2
Reply
#3

Elijahonli napisał: to trochę prawda ... potrzeba czasu na zwolnienie portu ... w większości przypadków używa się portu 2 Przeczytaj prawidłowo. Powiedział, że port 2 jest zablokowany
Reply
#4

ta opennet naprawdę tworzy wiele bałaganu dla wszystkich. a najlepsze jest to, że gahmen również zamknął dwoje oczu. co robić..
Reply
#5

neucomer napisał: Obecnie jestem na MR. Zakończenie kontraktu za 2 tygodnie i zamierzam zakończyć usługę i przejść do planu M1 29 100 Mb / s. Kontrolerz M1 sprawdził mój adres i skomentował, że mój port 2 jest zablokowany itp. I muszę zapłacić 200 $ za coś, co trzeba naprawić. Powiedziałem mu nie, nie, co zablokował port 2? Używam teraz MR. Ponieważ nie używam jednocześnie 2 usług. W dniu instalacji odłączę MR ONT od punktu światłowodowego, a następnie personel M1 będzie mógł kontynuować instalację. Mówi, że port może nie zostać natychmiast zwolniony. Poprosiłem go o szczegóły, mówiąc, że nie jest pewien, czy mogę chcieć sprawdzić w Opennet po więcej szczegółów. Czy ktokolwiek wie, o czym mówi ten koleś? Czy punkt światłowodowy zainstalowany przez Opennet nie może być z łatwością wykorzystany przez żadnego z 3 operatorów telekomunikacyjnych dla żadnego z oferowanych przez siebie planów? Fibre nie działa w ten sposób? Czy ktoś z wiedzą może mieć udział w laika, jaki jest tutaj problem? Nie la. Port 2 nie jest podłączony podczas instalacji, więc jest "zablokowany", więc należy umówić się z Open Net, aby aktywować lub podłączyć port 2 poza domem. Personel musi być nowy lub zamazać króla. Możesz zadzwonić 1627, aby zapytać.
Reply
#6

Cześć chłopaki, Będę też w tej samej sytuacji. Obecnie na MR i przejdzie na SH. Musimy zapłacić i uzyskać Opennet, aby aktywować port 2? Właściwie to myślałem o tym, żeby MR zakończyło się rano, a SH zainstaluje po południu przy użyciu tego samego portu. Obecnie używam portu 1 mojego TP. Port 2 nie jest w ogóle połączony.
Reply
#7

ahber79 napisał: Cześć chłopaki, Będę też w tej samej sytuacji. Obecnie na MR i przejdzie na SH. Musimy zapłacić i uzyskać Opennet, aby aktywować port 2? Właściwie to myślałem o tym, żeby MR zakończyło się rano, a SH zainstaluje po południu przy użyciu tego samego portu. Obecnie używam portu 1 mojego TP. Port 2 nie jest w ogóle połączony. Well..depend ur 2nd ISP chce zapłacić za ciebie lub nie .... beter sprawdź z nimi ... jak dla mnie .. i zapisz się na VQ n oni zapłacą .... więc teraz tylko poczekaj na aktywację ...
Reply
#8

Port 2 zwykle nie jest aktywowany (nie jest do niego podłączony kabel światłowodowy). Potrzebujesz sieci otwartej do połączenia. Potrzebują maszyny do spawania fusion, aby to zrobić.
Reply
#9

abstrax napisał: Well..depend ur 2nd ISP chce zapłacić za ciebie lub nie .... beter sprawdź z nimi ... jak dla mnie .. i zapisz się na VQ n oni zapłacą .... więc teraz tylko poczekaj na aktywację ... Ok. Pójdziemy do roadshow i sprawdzimy z SH później.
Reply
#10

X-powerman napisał: Port 2 zwykle nie jest aktywowany (nie jest do niego podłączony kabel światłowodowy). Potrzebujesz sieci otwartej do połączenia. Potrzebują maszyny do spawania fusion, aby to zrobić. 2. Kabel nie podłączony jest poza domem lub wewnątrz domu w TP? Jeśli w domu, oznacza, że opennet musi uruchomić drugi kabel do TP?
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)