Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

dobre oprogramowanie Internet Security ?
#1

Cześć, Norton na mojej płycie głównej właśnie wygasło 60 dni .   Wszelkie inne marki dla rekomendacji ? Czy mam po prostu iść do przodu odnowić ?
Reply
#2

Avast , Panda , Comodo , Eset , Kaspersky etc
Reply
#3

Dump Norton . Osobiście próbowałem MSE ( Microsoft Security kluczowe) , Avast , całkiem dobre. Comodo , zbyt wielu pojawiają się pytanie , które nie Savy użytkownik znajdzie to bardzo trudne i kłopotliwe.
Reply
#4

tungsten2 napisał: Dump Norton . Osobiście próbowałem MSE ( Microsoft Security kluczowe) , Avast , całkiem dobre. Comodo , zbyt wielu pojawiają się pytanie , które nie Savy użytkownik znajdzie to bardzo trudne i kłopotliwe. Myślę, że trzeba zrzucić MSE : to notorycznie wyjątkowo niskich cenach wykrywania. Używałem go ostatni raz na około 2 miesiące - co tydzień , kiedy odbyłem skanowanie , nic ! Następnie przeszedłem do Panda Wolny , 1. skanowania wykryto 3 infekcji ! Avast , AVG , Avira wszystkie są również bardzo dobre.
Reply
#5

Osobiście nie mam problemu z MSE . To funkcjonować jak to, co robi najlepiej , a pomaga mi wykryć jakiś wirus działa w systemie. Jestem bardzo z niego zadowolony. W rzeczywistości AVG nie będzie poleciłem . Jego wykrycie jest więc dość niski i wieprz zasobów systemu tak jak Norton.
Reply
#6

gkhchay napisał: Myślę, że trzeba zrzucić MSE : to notorycznie wyjątkowo niskich cenach wykrywania. Używałem go ostatni raz na około 2 miesiące - co tydzień , kiedy odbyłem skanowanie , nic ! Następnie przeszedłem do Panda Wolny , 1. skanowania wykryto 3 infekcji ! Avast , AVG , Avira wszystkie są również bardzo dobre. Czy zastanawiałeś się , czy wykrycie jest fałszywy alarm ? Z drugiej strony, wśród wszystkich negatywów zarówno MSE i raporty Panda bezpłatny , każdy może być fałszywie ujemny - co gorsza niż fałszywy alarm !
Reply
#7

Pamiętam, że uratował mu obrazek z tym forum , jak również Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Czy to nadal obowiązuje ? Używam Avast ! ale wydaje się być wolniejsze w dzisiejszych czasach ...
Reply
#8

nie polecam panda już po ostatniej aktualizacji. ich ostatniej aktualizacji spowodował niektóre pliki rejestru być brakujące lub kwarantanny zwłaszcza google i te okna. są one bardzo powolne w rozwiązywaniu takich problemów i nadal znalezienia rozwiązania.
Reply
#9

stan216 napisał: Czy zastanawiałeś się , czy wykrycie jest fałszywy alarm ? Z drugiej strony, wśród wszystkich negatywów zarówno MSE i raporty Panda bezpłatny , każdy może być fałszywie ujemny - co gorsza niż fałszywy alarm ! Nie, nie fałszywe negatywy - Sprawdziłem pliki kwarantannie Panda : byli adware z przyniesienie programu utilities reklam ładunkiem że miałem odinstalowane.
Reply
#10

WhiteHunter napisał: nie polecam panda już po ostatniej aktualizacji. ich ostatniej aktualizacji spowodował niektóre pliki rejestru być brakujące lub kwarantanny zwłaszcza google i te okna. są one bardzo powolne w rozwiązywaniu takich problemów i nadal znalezienia rozwiązania. Yup zgadzam się całkowicie . Po tym, jak czytać wiadomości , od razu odinstalować Panda & zainstalowany Avira . No cóż, to było dobre , gdy trwało to : od października ubiegłego roku i maj tego roku, Panda kwarantannie 3 infekcje reklamowych i zatkaniu 7 włamań .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)