Ponownie zastosuj pastę termiczną do mojego GPU, upuszczając kilka stopni
#1

Dziś pogoda naprawdę gorąca. Nie włączałem jeszcze Air-cona   Czy dwie superpozycje jeden po drugim, aby zobaczyć temperaturę GPU.   Pracuje w temperaturze 49 ° C i max. 75 ° C.   Otworzyłem więc GTX 1080 Ti FTW3 z EVGA i ponownie wkleiłem pastę termiczną Noctua NT-H1. Nic specjalnego, ale dobra pasta. Rozłożyłem pastę zarówno na płycie GPU Die, jak i na płycie Heatsink.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Potem przetestowałem dwa przebiegi, jeden po drugim. Druga osoba pracuje na biegu jałowym w temperaturze 33 ° C i ma maksymalną temperaturę 66 ° C.     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz   Sukces! Mam nadzieję, że pasta utrzyma swoją przewodność cieplną przynajmniej przez rok.   Czy ktoś ponownie wkleja swoje GPU i coś osiągnął?
Reply
#2

Powinny być powszechne zauważenia poprawy tempa po zmianie związku termicznego. Zwykle robię to, jeśli nie ma uszczelki, która uniemożliwiłaby odebranie chłodnicy. Skład zapasów jest zwykle średniej jakości.
Reply
#3

Łał. 66 na maksimum jest imponujące Sprawdziłeś, w której obudowie i klimatyzatorze?
Reply
#4

Chociaż nie widzę 75C na GPU zbyt przerażające, Dobra robota!
Reply
#5

Mój fren zmienia cpu Mb exlplded
Reply
#6

rayusan napisał: Łał. 66 na maksimum jest imponujące Sprawdziłeś, w której obudowie i klimatyzatorze? Przetestowałem w Fractal Design Define S. Teraz testowany przy włączonej funkcji Air-con. Maksymalna temperatura spadła tylko o 1 ° C do 65 ° C, ale utrzymuje najwyższy zegar 2012 roku dłużej niż w pomieszczeniu bez powietrza. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz
Reply
#7

miło ~! moi testerzy gpu również znacznie spadli po wymianie tim ale moja aplikacja nt-h1 po pół roku nagle stała się gorąca - pracuję normalnie, próbowałem dokręcić śruby, ale nie było problemu nadzieja na urs trwa dłużej!
Reply
#8

Psycovirus napisał: Dziś pogoda naprawdę gorąca. Nie włączałem jeszcze Air-cona Czy dwie superpozycje jeden po drugim, aby zobaczyć temperaturę GPU. Pracuje w temperaturze 49 ° C i max. 75 ° C. Otworzyłem więc GTX 1080 Ti FTW3 z EVGA i ponownie wkleiłem pastę termiczną Noctua NT-H1. Nic specjalnego, ale dobra pasta. Rozłożyłem pastę zarówno na płycie GPU Die, jak i na płycie Heatsink. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Potem przetestowałem dwa przebiegi, jeden po drugim. Druga osoba pracuje na biegu jałowym w temperaturze 33 ° C i ma maksymalną temperaturę 66 ° C. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Sukces! Mam nadzieję, że pasta utrzyma swoją przewodność cieplną przynajmniej przez rok. Czy ktoś ponownie wkleja swoje GPU i coś osiągnął? Czy krzywa wentylatora? Jeśli tak, to całkiem niezwykłe. Wkleiłem mój Aorus wcześniej z Thermal Grizzly. Upuściłem 5 stopni.
Reply
#9

spadek waa o 9 stopni to dużo więcej. Nie odważę się na ponowne złożenie wniosku, ponieważ wciąż jest objęty gwarancją
Reply
#10

Robolee napisał: spadek waa o 9 stopni to dużo więcej. Nie odważę się na ponowne złożenie wniosku, ponieważ wciąż jest objęty gwarancją Niektórzy producenci są bardzo surowi. Z mojej wiedzy, Palit i MSI mają tendencję do wklejania naklejki gwarancyjnej, aby uniemożliwić ludziom usunięcie chłodnicy. Dlatego nie można zmienić masy termicznej bez utraty gwarancji.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)