35C mb temp obciążenia : normalne?
#1

Robi testu spalania procesora, avconv na moim 6700K OC 4500Mhz na obciążeniu jest 79-80C temp CPU ( 1.424v CPU core) , wszystkie nici 8 na 100%. wentylator chłodnicy poszedł do max 2100RPM .   Ale moja mb temp jest tylko 35C według AI Suite , spójne.   Czy jest to poprawne, czy normalne?   Ponieważ mb temp jest tylko 35C , moi fani podwozie zatrzymać w 780-800RPM .
Reply
#2

Biang .. MB temp wysoka, ludzie martwią się , MB temp low ludzie też martwić ...
Reply
#3

Nie martw się , że jest to, że moja wentylatora obudowy jest powiązana mb temp poprzez CHA_FAN złącza mb , a bo temp mb wynosi 35C , to nie kręci się szybciej , aby pomóc w przypadku podjęcia więcej powietrza ...
Reply
#4

Nie właścicielem mobo asus , ale można peg swoją kontrolę krzywej wentylatora korzystania z temp procesora jako jego prod cieplnej poprzez bios lub tak ?
Reply
#5

Encrypted11 napisał: Nie właścicielem mobo asus , ale można peg swoją kontrolę krzywej wentylatora korzystania z temp procesora jako jego prod cieplnej poprzez bios lub tak ? Dzięki , że to dobry pomysł , miał zbadać abit znaleźć tę opcję. Pytanie: czy istnieje jakaś GPU ( obecnie za pomocą pokładowego gfx ), którego ustawienie mam użyć, aby dokładniej mijają temp GPU : CPU lub MB ? Jeśli nie to będę trzymać się z procesora CPU , ponieważ zwykle ładuje jeśli GPU jest załadowany.
Reply
#6

arcana75 napisał: Dzięki , że to dobry pomysł , miał zbadać abit znaleźć tę opcję. Pytanie: czy istnieje jakaś GPU ( obecnie za pomocą pokładowego gfx ), którego ustawienie mam użyć, aby dokładniej mijają temp GPU : CPU lub MB ? Jeśli nie to będę trzymać się z procesora CPU , ponieważ zwykle ładuje jeśli GPU jest załadowany. Jeśli opcje są tam , spróbuj uruchomić zarówno na typowe rzeczy . Można teoretyzować , jak jej okaże się , ale nic nie przebije rzeczywistych porównań. Do podstawy , to będzie prawdopodobnie w stanie peg prędkości wentylatora temps CPU .
Reply
#7

35c jest normalne. Moi rdzenie były o około 75c i 35c Mobo pobiegł w czasie testu wysiłkowego . Twój vCore na 4.5ghz jest dosyć wysoka , choć . arcana75 napisał: Robi testu spalania procesora, avconv na moim 6700K OC 4500Mhz na obciążeniu jest 79-80C temp CPU ( 1.424v CPU core) , wszystkie nici 8 na 100%. wentylator chłodnicy poszedł do max 2100RPM . Ale moja mb temp jest tylko 35C według AI Suite , spójne. Czy jest to poprawne, czy normalne? Ponieważ mb temp jest tylko 35C , moi fani podwozie zatrzymać w 780-800RPM .
Reply
#8

Gametaku napisał: 35c jest normalne. Moi rdzenie były o około 75c i 35c Mobo pobiegł w czasie testu wysiłkowego . Twój vCore na 4.5ghz jest dosyć wysoka , choć . Dzięki, to 31C na biegu jałowym. temp CPU jest 31C i 0.880v na biegu jałowym , a następnie przeskakuje do 1.376-1.408v na lekkim obciążeniu & 1.424v i 80 ° C na pełnym obciążeniu. Nie mam pojęcia co jest normalne czy nie bardzo.
Reply
#9

http://www.overclock.net/t/1570313/s...ith-statistics To może pomóc. Istnieje również arkusz zawierający wyniki użytkowników.
Reply
#10

Używam wersji pełnej wielkości Pro nie granie wersję ITX używasz vrm temperatura jest 50-51 przy pełnym obciążeniu procesora na długi okres próby wysiłkowej nie rozumiem, co niejasne pojęcie " płyta temp" to dotyczy w hwinfo64 oprogramowania Istnieje kilka różnych punktów danych na płycie głównej ... Nigdy niektóre w ogóle zmieni się na zawsze niskie 30s
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)