co myślisz o eset smart security 5
#1

Potrzebuję twojej recenzji, myślę o używaniu tego oprogramowania. Czy możesz doradzić, które sortware bezpieczeństwa jest dobre?
Reply
#2

Użyłem ich wcześniejszego antywirusa. Nieźle i szybko. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, po prostu skorzystaj z darmowego antywirusa takiego jak AVG, Avast, Avira i bezpłatnej zapory sieciowej takiej jak Comodo lub Zone Alarm i zaktualizuj system Windows i korzystaj z Internetu. To wystarczy.
Reply
#3

Używam również ESET Smart Security 5. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika i prosty w użyciu. Najbardziej podoba mi się to, że nie spowalnia to szybkości mojego komputera. Czytałem, że zdobyli wiele przemysłowych nagród. Niedawno zdobyli nagrodę Best Managment Anti-Malware Management przyznawaną przez SC Magazine. Zwycięzcy 2012
Reply
#4

Używam kaspersky, abit slow. skąd mogę pobrać darmowy program antywirusowy eset?
Reply
#5

ESET Facebook zapewnia bezpłatne inteligentne zabezpieczenia na okres próbny. Możesz go wypróbować i porównać z resztą, naprawdę bardzo mała waga sprawi, że komputer będzie działać szybko.
Reply
#6

ov2rey napisał: jeśli użyjesz wirusa antywirusowego panda, zużycie pamięci przez użytkownika będzie jeszcze niższe A co z WSA ...
Reply
#7

Użyłem Eset od V2 ... Imon, Amon ... LOL; to była przeszłość. Jeśli porównać starą wersję; Powiedziałbym, że Eset nie jest tak dobry ani lekki, jak mu się wydaje. Jeśli chodzi o wykrywanie wirusów, to tak, nadal można złapać większość "na dzikim wirusie". W rzeczywistości większość AV jest dobra; wiele się poprawia ... po prostu spróbuj dostać taki, który ci się podoba. Możesz wypróbować Emsisoft, używają jednego z najlepszych silników IKARUS.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)