Każdy plan , który pasuje moje potrzeby ? ( W odniesieniu do kosztów )
#1

Cześć wszystkim,   My za drogie ST 100Mbps mio domu wiązka @ 65 $ miesięcznie kończy się w około 3-4 miesięcy szybko , a ja na pewno chcesz zakończyć ten plan .   Wiem, że teraz jest trend włókna , ale czy naprawdę potrzebny? Wewnątrz domu , 1 i 2 PC laptop korzysta z tego samego połączenia , ale nie za pobraniem lub strumieniowej transmisji wideo przez cały czas, tylko surfowanie i lekki gier .   Czy MyRepublic 1Gbps @ $ 49.99 najlepszy wybór dla mnie? To znaczy, jeśli istnieją inne tańsze alternatywy dla mnie, uważam je .. Moim celem jest teraz , aby zmniejszyć mój miesięczny koszt Bill jestem jeden płaci za wszystkich rachunków.   Dzięki za pomoc w bros zaliczek .
Reply
#2

Jeśli zbliża się do końca swojego kontraktu, można wywołać Singnet i poprosić o ich działu retencji dla ofert szerokopasmowych lepiej kablowych nie są dostępne w sieci. Teraz, jestem również decydując pomiędzy posiadaniem 15 Mbps ST @ $ +29,90 i SH 25 Mbps @ $ 25,90 . SH wydaje się bardziej opłacalne ekonomicznie , ale słyszałem dużo skarg na niego. Mam nadzieję, że to pomoże!
Reply
#3

Nwcguy napisał: Jeśli zbliża się do końca swojego kontraktu, można wywołać Singnet i poprosić o ich działu retencji dla ofert szerokopasmowych lepiej kablowych nie są dostępne w sieci. Teraz, jestem również decydując pomiędzy posiadaniem 15 Mbps ST @ $ +29,90 i SH 25 Mbps @ $ 25,90 . SH wydaje się bardziej opłacalne ekonomicznie , ale słyszałem dużo skarg na niego. Mam nadzieję, że to pomoże! Hi Nwcguy , dzięki za odpowiedź. Ale słyszałem wiele negatywnych spożywczych około Singtel . Nawet ja doświadczyłem ja również. Czy to znaczy , że dział retencji właściwie wciąż zapewnia połączenia szerokopasmowe , które nie są wyświetlane w witrynie Singtel ?
Reply
#4

Może czekać na czerwiec PC show, może mieć dobre oferty .
Reply
#5

TS , u're obecnie na planie MIO i u've nie wskazano , czy u chcą cd lub przechodząc do czystej szerokopasmowych ? Jeśli czystej Broadband , wystarczy spojrzeć na najtańsze oferty. Fibre prawdopodobnie będzie normą , jak iść dalej, w ten sposób , tylko pytanie , które byłyby telco zaoferuje najniższą prawo od kosztów ur wykorzystanie wzorzec nie req'd szybki BB. Singtel ma ofertę 100Mbps z $ +34,90 (po 3mths bezpłatnej subskrypcji w zestawie); M1 ma 200Mbps na $ . 39 U można przewijać thru ' różnych dostawców usług internetowych , aby zobaczyć ich najtańszego planu w ofercie od ur przepustowość req'ment jest niska.
Reply
#6

Chcesz spróbować VQ również 65 miesięcznie ?
Reply
#7

sromowe napisał: Cześć wszystkim, My za drogie ST 100Mbps mio domu wiązka @ 65 $ miesięcznie kończy się w około 3-4 miesięcy szybko , a ja na pewno chcesz zakończyć ten plan . Wiem, że teraz jest trend włókna , ale czy naprawdę potrzebny? Wewnątrz domu , 1 i 2 PC laptop korzysta z tego samego połączenia , ale nie za pobraniem lub strumieniowej transmisji wideo przez cały czas, tylko surfowanie i lekki gier . Czy MyRepublic 1Gbps @ $ 49.99 najlepszy wybór dla mnie? To znaczy, jeśli istnieją inne tańsze alternatywy dla mnie, uważam je .. Moim celem jest teraz , aby zmniejszyć mój miesięczny koszt Bill jestem jeden płaci za wszystkich rachunków. Dzięki za pomoc w bros zaliczek . MR jest małym ISP i brak siły roboczej . Proponuję Ci M1 200Mbps, proszę czekać aż do pojawienia PC 2014 dla lepszej oferty.
Reply
#8

sromowe napisał: Hi Nwcguy , dzięki za odpowiedź. Ale słyszałem wiele negatywnych spożywczych około Singtel . Nawet ja doświadczyłem ja również. Czy to znaczy , że dział retencji właściwie wciąż zapewnia połączenia szerokopasmowe , które nie są wyświetlane w witrynie Singtel ? Myślę, że większość negatywnych spożywczych mają do czynienia z kwestiami włóknistych. Kiedyś 12Mbps kabla ST szerokopasmowego przez 3 lata bez żadnych problemów. I tak , mają tańsze plany cenie niż te, które na tych terenach . Ale słyszałem boku włókien ST i po stronie kabla są oddzielone , więc nie jestem pewien, czy będą one oferują tańsze plany.
Reply
#9

sromowe napisał: Cześć wszystkim, My za drogie ST 100Mbps mio domu wiązka @ 65 $ miesięcznie kończy się w około 3-4 miesięcy szybko , a ja na pewno chcesz zakończyć ten plan . Wiem, że teraz jest trend włókna , ale czy naprawdę potrzebny? Wewnątrz domu , 1 i 2 PC laptop korzysta z tego samego połączenia , ale nie za pobraniem lub strumieniowej transmisji wideo przez cały czas, tylko surfowanie i lekki gier . Czy MyRepublic 1Gbps @ $ 49.99 najlepszy wybór dla mnie? To znaczy, jeśli istnieją inne tańsze alternatywy dla mnie, uważam je .. Moim celem jest teraz , aby zmniejszyć mój miesięczny koszt Bill jestem jeden płaci za wszystkich rachunków. Dzięki za pomoc w bros zaliczek . Może włókna SH 100Mbps ( $ 39.90 ) może Ci odpowiadać , wyposażony w bezpłatny Starhub TV LITE też. Ale ostatnio mam wiele złych compliants na SH szerokopasmowych , ale wydają się być rozwiązane problemy (problem DNS najbardziej prawdopodobne) .
Reply
#10

Cóż .. 50 $ miesięcznie za niemal nieograniczone Internet jest nie do pomyślenia
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)