Warto uaktualnieniem do 1070 z GTX 970 ?
#1

Dla gier 1200p . Wszelkie gry żądać bankomatu uaktualnienia ? Korzystanie i5-6500 teraz.   Ponadto, co jest najlepszym aftermarket 1070 ?
Reply
#2

greatgreenman napisał: Dla gier 1200p . Wszelkie gry żądać bankomatu uaktualnienia ? Korzystanie i5-6500 teraz. Ponadto, co jest najlepszym aftermarket 1070 ? 1200p ? Czy istnieje taka rozdzielczość 2133 x 1200 ? Większość nowoczesnych tytuł AAA powinno być ok, jeśli masz zamiar używać je poniżej 1440p za 970 , jednak w przyszłości tytuł może trzeba coś mocniejszego . Więc chyba że naprawdę widzi potrzeby , takie jak chodzenie do panelu terytorium 120Hz , nie ma potrzeby aktualizacji teraz , wciąż jej do własnych preferencji . Dla rynku po 1070 , to wszystko zależy od budżetu . Jeśli nie przeszkadza wielkogabarytowych rozmiar , Palit 1070 SJS jest obecnie jednym z najlepszych, jeśli nie Zotac AMP jest także dobra z 5 lat gwarancji . Jeśli chcesz najlepsze magnesu za grosze , den Palit Dual 1070 jest najlepszym wyborem na $ 555.
Reply
#3

Gattberserk napisał: 1200p ? Czy istnieje taka rozdzielczość 2133 x 1200 ? Większość nowoczesnych tytuł AAA powinno być ok, jeśli masz zamiar używać je poniżej 1440p za 970 , jednak w przyszłości tytuł może trzeba coś mocniejszego . Więc chyba że naprawdę widzi potrzeby , takie jak chodzenie do panelu terytorium 120Hz , nie ma potrzeby aktualizacji teraz , wciąż jej do własnych preferencji . Dla rynku po 1070 , to wszystko zależy od budżetu . Jeśli nie przeszkadza wielkogabarytowych rozmiar , Palit 1070 SJS jest obecnie jednym z najlepszych, jeśli nie Zotac AMP jest także dobra z 5 lat gwarancji . Jeśli chcesz najlepsze magnesu za grosze , den Palit Dual 1070 jest najlepszym wyborem na $ 555. Po prostu zapomniał wyścigu 16:10 główny ...
Reply
#4

greatgreenman napisał: Dla gier 1200p . Wszelkie gry żądać bankomatu uaktualnienia ? Korzystanie i5-6500 teraz. Ponadto, co jest najlepszym aftermarket 1070 ? Kupuj , gdy jest to potrzebne , a następnie , jeśli nie jesteś w pośpiechu. Zbliżający się koniec listopada będzie wiele sprzedaży online wymyślanie .
Reply
#5

zależy od gry grasz i czy u wymagane max ustawienia gry dla każdego gier? jeśli naprawdę nie można nadal używać GTX 970 aż popsuć den uaktualnienia do nowej.
Reply
#6

MoneyFace = p napisał: Po prostu zapomniał wyścigu 16:10 główny ... Oh ... 16 : 9 tak powszechne naprawdę niemal zapomnieć o istnieniu 16:10 . Lol Tak czy owak 970 jest nadal obfite silne, aby uruchomić grę w tym największy rozmiar.
Reply
#7

ZrE0_Cha0s napisał: zależy od gry grasz i czy u wymagane max ustawienia gry dla każdego gier? jeśli naprawdę nie można nadal używać GTX 970 aż popsuć den uaktualnienia do nowej. Oczywiście brat . Inaczej bym nie dostał 970 Ale jeśli to będzie mnie kosztowało > 300 $ tylko dla Hairworks i cieni to nie LA. Ale lubię Ultra ustawienia w ~ 60 fps. Nie sądzę, że będę będzie wyższa niż 1200p najbliższym czasie tak. MoneyFace = p napisał: Kupuj , gdy jest to potrzebne , a następnie , jeśli nie jesteś w pośpiechu. Zbliżający się koniec listopada będzie wiele sprzedaży online wymyślanie . Co sprzedaży są tam? Boże Narodzenie? Btw, Czy RX480 lepszy niż 1970 GTX teraz ?
Reply
#8

greatgreenman napisał: Oczywiście brat . Inaczej bym nie dostał 970 Ale jeśli to będzie mnie kosztowało > 300 $ tylko dla Hairworks i cieni to nie LA. Ale lubię Ultra ustawienia w ~ 60 fps. Nie sądzę, że będę będzie wyższa niż 1200p najbliższym czasie tak. Co sprzedaży są tam? Boże Narodzenie? Btw, Czy RX480 lepszy niż 1970 GTX teraz ? po prostu jakie gry są u grać? do tej pory tylko Wiedźmin 3 jest jedynym , który używa hairworks innych niż że niewiele gier, które wiem wyłączyć . ale nadal 60 fps zależy od gry , a nawet GTX 970 wciąż może działać dobrze na tym fps z ultra ustawienia w większości gier w czasie z wydaniem karty. czarna Firday w USA . lokalne będą święta jak co u powiedzieć . no GTX 1970 jest lepszy niż RX 480
Reply
#9

GTX 1070 jest cała kondygnacja powyżej 1060 GTX 6GB / RX480 .
Reply
#10

ZrE0_Cha0s napisał: po prostu jakie gry są u grać? do tej pory tylko Wiedźmin 3 jest jedynym , który używa hairworks innych niż że niewiele gier, które wiem wyłączyć . ale nadal 60 fps zależy od gry , a nawet GTX 970 wciąż może działać dobrze na tym fps z ultra ustawienia w większości gier w czasie z wydaniem karty. czarna Firday w USA . lokalne będą święta jak co u powiedzieć . no GTX 1970 jest lepszy niż RX 480 Do tej pory mam zamiar grać w Wiedźmina 3, Tomb Raider 2 i zniesławiony 2 raz to wychodzi . I tak naprawdę chcą W3 i TR2 być na max ustawieniach GFX . Ale tak mnie to nie obchodzi , że dużo o hairworks . Jedyna gra FPS Gram jest Overwatch ale to wydaje się działać teraz wielki dla ustawień max. Chyba będę czekać na Boże Narodzenie sprzedaży. Idąc spam cały mój urlop , by w końcu grać w gry Wystarczy wiedzieć, czy 1070 jest warto na 1200p jednym monitorze to wszystko
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)