Alternatywna wersja zestawu Singtel
#1

Cześć wszystkim,   Używam Singtel miotv. Niedawno Singtel rozpoczął ładowanie dekodera, który dzierżawił mi za darmo w ciągu ostatnich ~ 2 lat.   Moje pytanie: jeśli przestanę wynajmować set-top box od Singtel, czy mogę kupić set-top-box z rynku, aby zastąpić Singtel?   Dzięki.
Reply
#2

Nie, jeśli możesz to zrobić, nikt nie wypożyczy top boxów ...
Reply
#3

Nie możesz.
Reply
#4

Starhub box loh
Reply
#5

2 lata to już koniec umowy? Następnie zarejestruj ponownie, jeśli chcesz, powinieneś ponownie otrzymać bezpłatną wypożyczenie. Jeśli nie, zadzwoń do Singtel i powiedz, że nie chcesz kontynuować, dopóki nie zostanie anulowany czynsz. Potwierdź rezygnację z jednego.
Reply
#6

Sopcast, StreamTorrent, Netflix na VPN .... Wszystko kosztuje znacznie mniej niż SinkNet ......
Reply
#7

wtfh4x napisał: 2 lata to już koniec umowy? Następnie zarejestruj ponownie, jeśli chcesz, powinieneś ponownie otrzymać bezpłatną wypożyczenie. Jeśli nie, zadzwoń do Singtel i powiedz, że nie chcesz kontynuować, dopóki nie zostanie anulowany czynsz. Potwierdź rezygnację z jednego. Dziękuję wszystkim za przekazanie swoich pomysłów. Zadzwoniłem do SingTel. Operator powiedział, że nie można uchylić opłaty za wynajem dekodera. Zamiast tego zrzekł się jednomiesięcznego abonamentu MioTV. To około 45 $. Nie jest zły. Powiedział również, że jeśli ponownie umówię, opłata za wynajem dekodera będzie niższa (około 1,5 USD).
Reply
#8

allhomme napisał: Sopcast, StreamTorrent, Netflix na VPN .... Wszystko kosztuje znacznie mniej niż SinkNet ...... Nie, wartość hyprvpn wynosi 6,80 USD
Reply
#9

Henry Ng napisał: Nie, wartość hyprvpn wynosi 6,80 USD
Reply
#10

Przepraszamy, powinien to być vyprvpn. Internetowy kanał, taki jak Hulu Plus, też nie jest tani. Nie każdy telewizor ma Hulu oraz aplikacje i odtwarzacz flash. Niektóre telewizory nie mogą aktualizować odtwarzacza Flash, gdy pojawi się nowa wersja i po pewnym czasie nie można użyć starej lampy błyskowej. Ponadto oprogramowanie rutera musi obsługiwać taką konfigurację VPN.
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)