11.11 Singl deal -pui-
#1

Moja przyjaciółka mówi, że jej bezpłatny powrót to 01.03.2017. Wtedy ta 11.11 transakcja Singtel pozwala na wczesny ponowny kontrakt 18 miesięcy. Znaczy ... Swee Swee Ona 18 miesiąc to Dec.   11.Nov promocja nie może ponownie umowy, bo nie Dec, brakowało przez kilka dni. Zadzwoń do Singtel, operator jak nie umie mówić po angielsku, jak FT z middleeast ... sb jialut.   Teraz mój przyjaciel bardzo zdenerwowany Singtelem, pewnie po 24 miesiącach podpisze inne telco. Droga do Sillytel.   Każdy kawan też lubi tat? nie ma sposobu, aby temu przeciwdziałać? Lub po prostu przejdź do innego dostawcy i nigdy więcej nie wracaj.
Reply
#2

Myślę, że to promo nigdy nie było lub rzadko było oferowane przez inne telco (zrzeczenie się na 18 miesiąc recontract). W rzeczywistości większość operatorów nie ma nawet 6
Reply
#3

Willdan napisał: Moja przyjaciółka mówi, że jej bezpłatny powrót to 01.03.2017. Wtedy ta 11.11 transakcja Singtel pozwala na wczesny ponowny kontrakt 18 miesięcy. Znaczy ... Swee Swee Ona 18 miesiąc to Dec. 11.Nov promocja nie może ponownie umowy, bo nie Dec, brakowało przez kilka dni. Zadzwoń do Singtel, operator jak nie umie mówić po angielsku, jak FT z middleeast ... sb jialut. Teraz mój przyjaciel bardzo zdenerwowany Singtelem, pewnie po 24 miesiącach podpisze inne telco. Droga do Sillytel. Każdy kawan też lubi tat? nie ma sposobu, aby temu przeciwdziałać? Lub po prostu przejdź do innego dostawcy i nigdy więcej nie wracaj. 11 listopada i 1 grudnia .. różnica to więcej niż kilka dni ... jej tygodnie ...
Reply
#4

To, co jej powiedziałem, powiedziała, że podjęła decyzję już nie będzie kontynuowała z Singtel. lolx. Myślę, że to mówi dużo o tym, aby nigdy nie wkurzyć kobiet-klientów.
Reply
#5

Willdan napisał: To, co jej powiedziałem, powiedziała, że podjęła decyzję już nie będzie kontynuowała z Singtel. lolx. Myślę, że to mówi dużo o tym, aby nigdy nie wkurzyć kobiet-klientów. huh. dlaczego twój przyjaciel tak niedojrzały huan ... śmiejąc się mój tyłek z taką nieuzasadnioną wymówką .. lol
Reply
#6

Przepraszam, bardzo się rozmazam. Czy coś jest nie tak z matematyką? Ponieważ ostatni test matematyczny odbyłem po raz pierwszy 40 lat temu. Teraz moje myślenie nie jest zbyt jasne. Jeśli 1 marca 2017 r. Jest umową na 24 miesiące: Jeśli 24 - 18 = 6 dlatego 1 marca 2017 r. minus 6 miesięcy = 1 września 2016 r Odpowiedź: 1 września 2016 r Poprawny
Reply
#7

upgrade napisał: Przepraszam, bardzo się rozmazam. Czy coś jest nie tak z matematyką? Ponieważ ostatni test matematyczny odbyłem po raz pierwszy 40 lat temu. Teraz moje myślenie nie jest zbyt jasne. Jeśli 1 marca 2017 r. Jest umową na 24 miesiące: Jeśli 24 - 18 = 6 dlatego 1 marca 2017 r. minus 6 miesięcy = 1 września 2016 r Odpowiedź: 1 września 2016 r Poprawny
Reply
#8

Willdan napisał: Moja przyjaciółka mówi, że jej bezpłatny powrót to 01.03.2017. Wtedy ta 11.11 transakcja Singtel pozwala na wczesny ponowny kontrakt 18 miesięcy. Znaczy ... Swee Swee Ona 18 miesiąc to Dec. 11.Nov promocja nie może ponownie umowy, bo nie Dec, brakowało przez kilka dni. Zadzwoń do Singtel, operator jak nie umie mówić po angielsku, jak FT z middleeast ... sb jialut. Teraz mój przyjaciel bardzo zdenerwowany Singtelem, pewnie po 24 miesiącach podpisze inne telco. Droga do Sillytel. Każdy kawan też lubi tat? nie ma sposobu, aby temu przeciwdziałać? Lub po prostu przejdź do innego dostawcy i nigdy więcej nie wracaj. Przepraszam ... nie rozumiem Od kiedy Singtel pozwala ci zawrzeć umowę na 18 miesięcy? Wiem tylko, że przez 21 miesięcy możesz ponownie podpisać umowę bez kary ... nie?
Reply
#9

jowy_ham napisał: Pomyśl 01-mar-2017 ma 21 miesięcy Tak więc 24 - 21 = 3 Dlatego 01-mar-2017 minus 3 miesiące = grudnia 2016 r. Loh Dziękuję nauczycielu.
Reply
#10

Cokolwiek_ Cokolwiek napisałem: Przepraszam ... nie rozumiem Od kiedy Singtel pozwala ci zawrzeć umowę na 18 miesięcy? Wiem tylko, że przez 21 miesięcy możesz ponownie podpisać umowę bez kary ... nie? Obraz mówi tysiąc słów. https:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)