1,8K pomocy budżetowej
#1

Cześć przyjaciele. Mam budżet 1,8 tys. Na zbudowanie nowego pulpitu do gier i potrzebowałbym twojej uprzejmej pomocy, by pomóc mi w poleceniu mi najlepszego bangu.   To byłby ostateczny build, który otrzymam.   i5 6600 MSI B150A Gaming Pro Kingston Value RAM 2x8GB Corsair CX 650W (może 550W?) Palit GTX 1070 SUper Jetstream 8 GB Tecware F3 Crucial MX300 750GB WD Blue 1TB BenQ XL2430T 24 "   Do ostatecznej podwójnej kontroli, czy cała ta część zadziała? Jakieś problemy z wąskim gardłem? I czy to zadziwi? Mój budżet wzrósł do około 2 tys. Właśnie dlatego mam monitor 144 Hz.
Reply
#2

Jeśli nie zamierzasz aktualizować wyświetlacza do więcej niż 1440p 60hz, to zrobi to 1070. W każdym razie twój budżet przeznaczony jest dla gtx 1070 na maksimum, ponieważ 1,8 tys. Obejmuje urządzenia peryferyjne i monitor. Zaproponuj 1.5k dla platformy, 300 dla monitora i urządzeń peryferyjnych.
Reply
#3

W każdym razie ts, twoje urządzenie będzie w jakiej formie? atx, matx lub itx? Potrzebujesz WiFi? Czy estetyka jest ważna?
Reply
#4

Wiem, że nie ma idealnego pulpitu? : p Wolałbym ładną diodę LED, a obudowa musi mieć dobrą wentylację. Mam wifi dongle i nie jest problemem. Atx byłby dobry
Reply
#5

Gigabyte ga h110m-ds2 i5-6500 - 396 USD Wartość pamięci RAM 2x8GB - 144 USD FSP HEXA PLUS 80 o wartości 550 w - 68 USD Ocz Trion 150 ssd 240 gb - 98 USD WD BLUE 1tb HDD - 72 USD Palit sjs gtx 1070 - 655 USD (lazada) Tecware f3 (2 wentylatory w zestawie) - 49 USD Taśmy LED Deepcool RGB 350 2x ze sterownikiem - 29 USD (lazada) Łącznie - 1508 USD Wycena cytowana z motywu PC, inaczej podano w nawiasach. Każdy dobry 24 "monitor FullHD 60Hz kosztuje około 150 dolarów. Urządzenia peryferyjne według własnego wyboru w zależności od budżetu.
Reply
#6

System operacyjny od Reddit, jeśli wszystko w porządku. Zaoszczędź więcej, wykorzystaj pieniądze na rzeczywisty sprzęt.
Reply
#7

Haha zrozumie! Pomyśl o tym, że diody led nie wymagają liao. Pomiń to, czy jest jakaś myśl, którą można poprawić? Pod względem sprzętu?
Reply
#8

Twój budżet jest w zasadzie tylko tam. Większe ssd może i to już wszystko
Reply
#9

Przyjąłem. Przepraszam, potrzebuję taniej myszy do gier z funkcją przycisku bocznego. Erm. Czy macie jakieś polecić?
Reply
#10

PolyInHelp napisał: Haha zrozumie! Pomyśl o tym, że diody led nie wymagają liao. Pomiń to, czy jest jakaś myśl, którą można poprawić? Pod względem sprzętu? http:
Reply


Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)